Gigabyte GT 760 Windforce

Hangisini soruyorsun mesela? Yani kartı aldıktan sonra oynadığım 4-5 oyun oldu zaten henüz. Bunlar, Metro : Last Light Crysis 3, Tomb Raider, Grid 2, Call of Juarez : Gunslinger oynuyorum, ha bir de fps görmek için Far Cry 3 oynamıştım. Aldığım fps yüksek ayarlarda 1920x1080'de şöyle : Metro : Last Light 30-40 arası, Crysis 3 20-30 arası, Tomb Raider 30-35 civarı, Grid 2 60-75 arası, Far Cry 30-40, Call of Juarez 120-130. Yani bana bakarak da değer alma derim ram ve işlemciden çok yaşıyorum fps kaybı ama techpoweruptan falan bak oyunlardaki fps değerlerine.

Hangisini soruyorsun mesela? Yani kartı aldıktan sonra oynadığım 4-5 oyun oldu zaten henüz. Bunlar, Metro : Last Light Crysis 3, Tomb Raider, Grid 2, Call of Juarez : Gunslinger oynuyorum, ha bir de fps görmek için Far Cry 3 oynamıştım. Aldığım fps yüksek ayarlarda 1920x1080'de şöyle : Metro : Last Light 30-40 arası, Crysis 3 20-30 arası, Tomb Raider 30-35 civarı, Grid 2 60-75 arası, Far Cry 30-40, Call of Juarez 120-130. Yani bana bakarak da değer alma derim ram ve işlemciden çok yaşıyorum fps kaybı ama techpoweruptan falan bak oyunlardaki fps değerlerine.
Metro Last Light oyununda SSAO açık mı ?

Açıktı her şey en yüksek ayarda tekrar bakayım kontrol için diyeceğim de silmiştim. Yanlış hatırlamıyorsam açıktı yani kapalı ayar hatırlamıyorum.

Anladım hocam ben sistemi yeni toplayacağım yukarıdaki yorumlardan bakabilirsin istersen aklımdaki sisteme. Yarın alacağım muhtemelen ama sen sorun yaşamazsın diyorsan tamamdır. Bunları merak ediyorum çünkü BF 4 çıktında bayağı bir kapanacağım ona gibi duruyor ve testlerinden, trailerlarından gördüğümüz üzere abartı bir şey olacak onda sorun çeker miyim mesela ? Veya crysis 3 te falan onun da gereksinimleri yüksekti hatırladığım kadarıyla.

Baktığım kadarıyla sorun çekmeyeceğiz gibi duruyor BF4'te de. Oyun gereksinimlerine baktığımda bir kaç yerden aşağıdaki gibi gereksinimler, güzel bir şekilde oynayabiliriz gibi duruyor. Senin alacağın ram ve işlemci de iyi, bu yüzden akıcı oynarsın GTX 760 ile.

Oynarız oynarız, kimse durduramaz :)

QwL9sA0.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı