Gigabyte GTX 1660 vs MSI RTX 2060

mehmet1349

Centipat
Daha fazla  
56A6899E-8C21-484B-989B-77189F20EA4D.jpeg

Selam, 2 tane ekran kartı buldum, soldaki az kullanılmış GTX 1660, sağdaki miningte kullanılmış bir ekran kartı. Hangisini almak daha mantıklı?

aralarındaki fiyat farkı çok az ama miningte kullanıldığı için rtx 2060 iyi bir fikir gibi gelmedi sanki

Mining yapılmış kartlar için kimse garanti veremez. Çünkü nasıl bir ortamda mining yapıldı hor kullanıldı mı, ne kadar süredir mining için çalıştı bilemezsin. Kart sen aldığında sıkıntısız olabilir fakat 1-2 ay sonra pat diye bozulabilme ihtimali her zaman vardır.

Eki Görüntüle 1440129

Selam, 2 tane ekran kartı buldum, soldaki sıfır kullanılmamış GTX 1660, sağdaki miningte kullanılmış bir ekran kartı. Hangisini almak daha mantıklı?

Aralarındaki fiyat farkı çok az ama miningte kullanıldığı için RTX 2060 iyi bir fikir gibi gelmedi sanki

İkisi de güvenilir gelmedi. Sıfır kartsa niye paketinde değil?

Mining yapılmış kartlar için kimse garanti veremez. Çünkü nasıl bir ortamda mining yapıldı hor kullanıldı mı, ne kadar süredir mining için çalıştı bilemezsin. Kart sen aldığında sıkıntısız olabilir fakat 1-2 ay sonra pat diye bozulabilme ihtimali her zaman vardır.
gtx 1660 biraz kullanılmış ama mining fln yapmamışlar, sen onu mu önerirsin kral

İkisi de güvenilir gelmedi. Sıfır kartsa niye paketinde değil?
bir düşündürmedi değil :)

Eki Görüntüle 1440129

Selam, 2 tane ekran kartı buldum, soldaki az kullanılmış GTX 1660, sağdaki miningte kullanılmış bir ekran kartı. Hangisini almak daha mantıklı?

Aralarındaki fiyat farkı çok az ama miningte kullanıldığı için RTX 2060 iyi bir fikir gibi gelmedi sanki.

Miningli olan alınmaz hocam. GTX 1660 olana almadan önce test yap öyle eğer değerler düşükse ikisini de alma.

Geri
Yukarı