MSI Ventus RTX 2060 vs Gigabyte RTX 2060

6500 XT'ye 3K veren varsa iyi ama sıfır kovalaman şart değil git ikinci el al. Sıfırda ucuz kartlar yine bitti, geriye kartların en dandik modelleri kaldı. Şahsen şu Gigabyte 2060'ı sıfır alacağıma gider mining yapmış ASUS 2060 falan alırım.
2.el almıyorum hocam o riske giremem. 2060 biraz B planı benim asıl niyetim 6600 ama olmazsa en azından bu olsun diye. Çünkü zam yiyecek herşey alamazsam kapanır konu. 6500 e 3000 vereni bulmak zor evet orası da var. 2.eldeki arkadaşlar çer çöp fiyatına sattıkları için kartları bu fiyatlara satmak mucize gibi birşey. Açıkçası ekran kartını erteleyip ssd alasım da var ama performans hızdan önemli bence. Siz ne önerirsiniz? Benim kart Msi model en ucuzu 3900 sıfırı şuan. Daha 3 4 ay geçti alalı kasaya takalı ise 1 2 ay. Garantisi duruyor.

Gigabyte alma. Fırın gibi kart.

Gigabyte alma. Fırın gibi kart.
Hocam birisinin şöyle bir yorumunu gördüm sizce ne kadar doğru? Ürünü yüksek performansta kullandıgınızda 70 80dereceyi görüyor ancak bu sıcaklık sadece ekran kartının soğuklugu degildir. Oyunlara girdiginizde işlemcide ısınır eğer sıvı sogutmanız yoksa ve stok bir fan kullanıyorsanız işlemcide kasayı ısıtıyor yani ekran kartının sıcaklıgı 70 80 degildir. Ben sıvı sogutma taktım işlemcime ekran kartı 64- 67 derecede dolanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı