Gigabyte GTX 1080 Ti Aorus Waterforce Alınır mı?

E ne diye burada şu ekran kartını almak istiyorum düşünceleriniz neler falan yazıyorsun? Almışsan almışsındır ekran kartını? Ne bu 1080Ti aldım hahaha ağlayın tarzı bir konu falan mı? Afedersiniz ama bizim orada bir laf vardır ''Görmemişin oğlu olmuş tutmuş ....'' diye gider. Sanki sistem toplayacakmışsınız da öneri istiyormuşsunuz gibi konu açıp sonra zaten aldım ekran kartını şuraya da bütün bileşenleri yazayım da okuyan bana hayran olsun kafası. Maddi şeyler insanı değerli kılmaz. Önemli olan karakterdir. O ekran kartından 100 tane de olsa bilgisayarınızda kimsenin size hayran olacağını sanmıyorum.
Dostum k. Bakma ben bu konuyu dün gece 2 de açtım sabah onaylandı ve konu acıldı . Konu acıldıktan sonra gelen yorumlara bakarak oglen saatinde kartı satın aldım . Yukardaki bir arkadaşta sistemdeki bazı parcaları sormus onu bilgilendirmek amacıylq yazdım . Benim kimseye caka satmaya bir gösteriş yapmaya ihtiyacım yok . Parayla yada bir mal eşya ile kendimi kanıtlamaya calısan insanlardan değilim . Bu konuda seni üzdüysem bu düşünceyi sana yaşattıysam k. Bakma . Konu geç acıldı ve ben kartı bir iki yorum görüp aldım . Aldıktan sonrada kartı aldıgımı belirttim bütün olay budur . Saygılarımla . Karakterimi kişiliğimi parayla malla eşya ile öne cıkartıcak yapıya sahip değilim bunu yapan insanlarlada benim işim olmaz .

Gece 2'de ben bu kartı sormustum. Konu sabaha dogru acıldı. Saat 9 da evden cıkıp 11 gibi de kartı gelen ilk yorumlara göre satın aldım bütün olay bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bugün satın aldım ama zam gelincegi soylendi Mediamarkt'a. Kartı hatta değiştirmek ve para iadesi de almak durumunda kaldm. Sebebi de kart icin harici bir sogutucu kasa gerekiyordu buna bütcem elvermediği icin. MSI 1080 Ti aldım kartı da değiştirdim. O karti da 5000 TL civarina aldım.

Tekrardan hayırlı olsun :)
Az evel Media Marktaydım.
O fiyata görseydim alır sonra 2.elde satardım belki.
Fiyatlar çok uçtu ve o kart tepe bir model :)
Teşekkür ederim ama o kart icin tekrardan sıvı sogutma sistemi almam gerekiyordu bu da benim bütçemi sarsacaktı zaten yeni evlendim eşimi zor ikna ettim 😂😂 Kartı değiştirmek zorunda kaldım. Kendi sitesinde kartları paylasmıyor. Almayi dusunurseniz yardımcı olan arkadaşa tekrardan sizin icin de bu fiyattan yardımcı olup olamayacagını sorarım. Saygılarımla.

iOS 11 Safari'den yazıyor. Hayırlı olsun ozaman kardeşim, yanlış anladığımız için özür dileriz. İyi oyunlar dilerim, ama keşke GTX 1170 Veya GTX 1180'i bekleseydiniz zaten büyük ihtimalle aynı fiyatta olurdu.

Sormak istediğim bir şey var acıkcası karti MSI 1080 Ti ile değiştirdim. Sebebim de sıvı sogutma almam gerekmesiydi ekstradan. Auros'ta soyle bi sıkıntı oldugu soylendi. Ek bir sıvı sogutma olmadıgı icin kartın üzerinde de herhangi bir fan mevcut değil. Bundan dolayi kendi sıvısı zamanla bitme sorunu ile karşılaşma durumu oluyormus. 6 aylık dilimlerde servise gönderip sıvı eklenmesini talep etmemiz gerekliymiş. Tabi ek bir sıvı sogutucu takmaz isem bu durum oluyormus. Bilginiz var mı yoksa Mediamarkt ucuza verdiğini fark edip değiştirmeye mi gitti dersiniz?

İOS 11 Safari'den yazıyor. Hayırlı olsun ozaman kardeşim, yanlış anladığımız için özür dileriz. İyi oyunlar dilerim, ama keşke GTX 1170 Veya GTX 1180'i bekleseydiniz zaten büyük ihtimalle aynı fiyatta olurdu.

Doların dahada artıp alamamaktan korktum acıkcası. Tesekkür ederim.

Aldığın ürün özel sıvı soğutmaya sahip kasalar için o yüzden üstünde fan yok giriş-çıkış blokları var. Her ikiside olabilir ancak kandırıldım diyerek ürünü aynı fiyattan alabilirsin. Sıvı soğutma parçaları Euro bazlı geldiği için pahalı oluyor MSI bir sorun çıkartmaz ancak Aorus'un performans konusunda gerisinde kalacaktır. Onu diyenler saçmalamış o ekran kartı soğutma sistemi olmadan boşta ısınmaya bağlı olarak kapanır.

Geri
Yukarı