Gigabyte GTX 1650 OC LP vs ASUS GTX 1650 OC LP

Triangulum

Hectopat

Sizce bu kartlardan hangisini almalıyım? Aralarındaki tek fark sanırsam arka plaka ve fan tipi, fiyat olarak farkları yok taksitle birlikte. Hangisinin garanti imkanı daha iyidir, servisi daha iyidir vs?

Bu kartı almak mantıklı değil çünkü 3800 civarı parayı INNO3D'ye vereceğime EVGA GTX 1650 Super alırım. Low profile olup olmaması pek umurumda değil zaten bu kartta fazla sıcaklık sorunu çekeceğimi düşünmüyorum.
O fiyata 1650 Super olduğunu bilmiyordum.
Öyle de yapabilirsiniz bu iki kart arasından da Gigabyte iyi bir tercih olabilir.

Sizce bu kartlardan hangisini almalıyım? Aralarındaki tek fark sanırsam arka plaka ve fan tipi, fiyat olarak farkları yok taksitle birlikte. Hangisinin garanti imkanı daha iyidir, servisi daha iyidir vs?
O kartlar o paraları haketmiyor o paraya 2. el RX 570 ya da GTX 1060 alabilirsiniz

GTX 1650 para israfi neden almak istiyorsun anlamadım ?
Ne alayım ki sıfır kart almak istiyorum şuan bulunduğum ilde de adam akıllı fiyattan 2. el kart satan adam yok. İl dışına da güvenmiyorum param güvende ile alsan üstüne 250 tl koyuyon falan oluyor filan oluyor yine 200 300 tl farkla hemen hemen aynı fiyata geliyor garantili ürün varken neden 2. el alayım yapacağım bir şey yok bu gtx 1650ler de iyi fiyat hali attıklarım; normalde 3600 civarının altında 1650 yok piyasada. 2. el rx 570 demişsiniz sanırım 2. el rx570 lerin çoğunun mining edilip satıldığından sağlam olanların da sıfır civarı fiyata satıldığını biliyorsunuzdur. Yapacak bir şey yok, yoksa ben de biliyorum normalde hiçbir kartın bu fiyatları hak etmediğini örneğin RTX 3060ın 3200 tl den çıkması ve gtx1650ye 3400 tl gömecek olduğumun farkındayım.

Geri
Yukarı