Gigabyte GTX 1650 vs MSI GTX 1650 Super

GTX 1650 GDDR6 kötü bir kart değil, GDDR5 olanı asıl kötü olan. Burada kaçan bir nokta var. Eğer kart GDDR6 modeliyse ve aradaki fark 300 TL ise 1650 Super ile aynı kapıya çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kötü bir kart değil fakat arkadaşın bütçesinde 1650S varken alınmaz.

Kötü bir kart değil fakat arkadaşın bütçesinde 1650S varken alınmaz.

O zaman tamam. Bütçesini görmemişim. Gerçi Cyberpunk performanslarından sonra 1900 TL'ye 1650S almak biraz kazık gibi duruyor. Daha ucuza bulabilir.

Screenshot_1.png

Sen Palit iyi diyorsan yandık o zaman.

Bilmediğiniz markaları başkası öneriyor diye almayın.
Komiksin. Bir de forumda 2014'ten beri varsın. Cidden yazık. Sen de göz ardı listeme hoş geldin.
Ama şimdide böyle bir mesaj geldi, napıcam?
Dinleme. Forumda bilgili olarak gördüğüm birkaç kişiyi etiketliyorum. Onlar gerekli cevabı vereceklerdir. Bu arkadaşı da takma.

@hadwiger
@MisakiTaro
@RPM
@Lockheed
@PanzerTR

Adama Palit öneriyorsun diye her şeyi bildiğini falan mı zannediyorsun? 3 gün sonra o kartı satmak istediğinizde piyasada o kartın markasını bilmeyen çok insan olacak ve satmakla uğraşacaksın.

Ama şimdi de böyle bir mesaj geldi, ne yapacağım?

Palit bilindik bir üreticidir. Giriş seviyesi kartlarda çok rahat seçilebilir, fi tarihinden beri Nvidia ekran kartı üretiyorlar. Nvidia kart kullansaydım alacağım markalar arasında olurdu. Bazı kişilerin markalara ön yargısı var aynı benim kullandığım Sapphire gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı