Gigabyte GTX 1660 Super nasıldır?

RX 580 kullanırken ben olsam GTX 16xx serisinden bir kart düşünmezdim. Belki sizin için çok olabilir ancak 20-30-40 FPS için ben ekran kartı değiştirmem. GTX 760 kullanan birisi olarak bana göre israf. :D
ben bu indirimden bir kaç gün önce Rx580 siparişi vermiştim. 1660 süper ile arasında çok fark var ise geri iade edip bunu almayı düşünüyordum.
Ben RX 580'den GTX 1660 Ti'a geçmiş biriyim. Aslında aklımda pek yoktu ama fiyatların yukarı seyri devam ederken kendi kartımı verip az bir miktar ödeyerek neredeyse 3 yıllık garantisi devam eden Rog Strix'e geçtim. Güncel bir karttı ve memnunum. Şu an ki 1660 Super piyasası çok saçma. Eğer indirim döneminde yakalarsanız RTX 2060 için bir güncelleme yapın.
haklısınız ve yazmış olduğunuz gibi fiyatlar şuan çok yüksek fakat elimde ekran kartı yok şuan. Rx580 8 GB armor modelini 1400 TL ye siparişi vermiştim sonra bu indirimi görünce bilgi almak istedim.

Geri iadeniz 'kesinlikle' mümkünse elbette değer hocam. Çok mantıklı bir seçim olur.
iade mümkün çünkü ürünü kullanmadım. Bilgiler için teşekkür ederim.

vatan da bu ürünü buldum fiyatı bayağı ucuz geldi siz ne dersiniz?

Son düzenleme:
Bu ekran kartını almayı düşünüyorum. Soğutması ve performansı hakkında bilgisi olan kişilerin yorumlarını bekliyorum.

indirim süresi dolmadan alın açırılmaz bi ürün
benim param olsaydı hiiiiçç kaçırmazdım vallaha

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı