Satılık Gigabyte GTX 750 1GB

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bozuk PC Tuşu

Kilopat
Yer
Klavye
Daha fazla  
Meslek
Harf, sayı yazmak.
İlgilenen arkadaşlar özelden yazabilir. Not: Ekran kartında 6 pin güç girişi vardır. Bilgisayarında 6 pin olmayanlar için dönüştürücü kablo gönderilecektir. Kart 6 pin güç girişi olduğu için diğer kartlardan daha fazla overclocklanabilir.

İlgilenen arkadaşlar özelden yazabilir. Not: Ekran kartında 6 pin güç girişi vardır. Bilgisayarında 6 pin olmayanlar için dönüştürücü kablo gönderilecektir. Kart 6 pin güç girişi olduğu için diğer kartlardan daha fazla overclocklanabilir.
Aklınızdaki fiyat nedir?

Özel mesaj yok. Ayrıca fiyat belirtin.

Açıkçası aklımda bir fiyat yok. En yüksek fiyatı verene kartı gönderecektim.

Kartı Aliexpress'ten 220 TL'ye aldığım için daha alt bir bütçeye vermek yerine kullanıyorum arkadaşlar.

Hocam Aliexpress'den alır zaten alacak kişi de bu fiyatın üstüne verirseniz de. Hem de bozuk çıkarsa iade ve para alma garantisiyle. Bu şekilde nasıl satmayı planlıyorsunuz acaba? Son olarak 200 TL verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Aliexpress'den alır zaten alacak kişi de bu fiyatın üstüne verirseniz de. Hem de bozuk çıkarsa iade ve para alma garantisiyle. Bu şekilde nasıl satmayı planlıyorsunuz acaba? Son olarak 200 TL verebilirim.
Hocam zaten elden çıkartma gibi bir amacım yok. Bu yüzden de verdiğim fiyatın daha üstünde bir fiyat verene veririm diyorum. Zaten alıcı sizsiniz ve ben size aliexpress yerine benden alın diye de zorlamıyorum. Dediğim gibi eğer söylediğim bütçenin altında bir bütçe ise satmak yerine kullanmayı tercih ediyorum. Bu arada GeT açılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı