Gigabyte GTX 770 Windforce vs ASUS HD7970 MATRIX PLATINIUM

Ya , ROG serilerine çok taktınız üstüne "Oyuncular için optimize edildi" yazısına güveniyorsunuz. ASUS 7** serisini çıkardı.Neden eski seriyi tercih ediyorsunuz ki ? Her zaman yeni ürünleri tercih edin.
Teknoloji her zaman çabuk ilerler. 770 Vs 7970 Matrix karşı karşıya gelmemeli bile biri eski biri yeni :) İyi forumlar

Ya , ROG serilerine çok taktınız üstüne "Oyuncular için optimize edildi" yazısına güveniyorsunuz. ASUS 7** serisini çıkardı.Neden eski seriyi tercih ediyorsunuz ki ? Her zaman yeni ürünleri tercih edin.
Teknoloji her zaman çabuk ilerler. 770 Vs 7970 Matrix karşı karşıya gelmemeli bile biri eski biri yeni :) İyi forumlar
Siz isterseniz bide sitelerinden tam kapsamlı olarak araştırın ozaman tekrar karar verirsiniz. Ben Matrix diyorum ve ona bakarsanız Ares2'de eskidi ama 770den daha iyi. Yanlışım varsa düzeltin.

3 gün daha beklenip AMD'nin Ekim'de çıkaracağı ekran kartı ile ilgili bilgi alınması daha iyi olabilir, yeni her zaman iyidir. Arkadaş hemen almak istiyorsa düşünmeden GTX 770 alsın. Yoksa AMD'nin Anti-Aliasing gibi konularda ne kadar başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz. ^^

Asus matrix hd7970'i Türkiye'de sıfır olarak bulmanız neredeyse imkansız. Vatan da arkadaşım şef, bu kart stoklarda yok ve gelmeyecek dedi.
Ben de bu karta takmıştım, asus gtx780 directcu ii aldım, hala şüphelerim var acaba matrix daha mı iyi diye.

- - - Güncellendi - - -

Ve amd işlemcili ekran kartları kısa bir süre sonra 8000'li seriye geçecek.

Asus matrix hd7970'i Türkiye'de sıfır olarak bulmanız neredeyse imkansız. Vatan da arkadaşım şef, bu kart stoklarda yok ve gelmeyecek dedi.
Ben de bu karta takmıştım, asus gtx780 directcu ii aldım, hala şüphelerim var acaba matrix daha mı iyi diye.

- - - Güncellendi - - -

Ve amd işlemcili ekran kartları kısa bir süre sonra 8000'li seriye geçecek.

8xxx serisi zaten mobilde mevcut. Masaüstü için 9xxx serisi çıkacak.

- - - Güncellendi - - -

Gtx 770 almanı tavsiye ederim. Bende kullanıyorum gayet memnunum. Full grafikte açmadığı oyun yok. Muhtemelen 2 sene içinde de bu böyle olacaktır.

8xxx serisi zaten mobilde mevcut. Masaüstü için 9xxx serisi çıkacak.

- - - Güncellendi - - -

Gtx 770 almanı tavsiye ederim. Bende kullanıyorum gayet memnunum. Full grafikte açmadığı oyun yok. Muhtemelen 2 sene içinde de bu böyle olacaktır.
Hepiniz yanılıyorsunuz arkadaşlarım, AMD Hawaii ile isim değişikliğine gidiyor; Örneğin Ekim'de R9 290X'in piyasaya sürülmesi bekleniyor, ayın 25inde göreceğiz. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı