Gigabyte GZ-PD Plus kasaya çift fanlı ekran kartı sığar mı?

tavernalarkrali

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Gigabyte GZ-PD Plus kasasına sahibim. Yakın zamanda çift fanlı bir GTX750 TI almayı düşünüyorum yurt dışından. Kasanın özelliklerine baktım, sanırım mid tower. Bu kasaya bu ekran kartı sığar mı? Yardımınız gerekiyor, pek anlamam bu işlerden.

Çözüm
@ÖzkanK kart GV-N75TOC-2GI diye geçiyor. Gigabyte'ın 750ti modeli.

Kart boyutu
H=27 L=191 W=129 mm

aradığımız şey bu mu?

Alacağın kartın boyu 191 mm ise kasana sığar demek kasan resmi sitesinde 250mm e kadar destekliyor görünüyor. Olmadı kapağını açıp metre ile ölç 20cm üstüdür illaha orası hayli hayli sığacaktır. En kötü sığmadı önündeki sac kısımda birşey varmı kasanın orayı yamultur veya kesersin :)
Kasanın desteklediği resmi sitesinde yazan 250mm diyor. Almak istediğin ekran kartının tam adını söyler veya internetten araştırıp ölçülerine bakarsan ona göre karar verebilirsin. Ama benim tahminim sığar gibi 25cm yoktur heralde çift fanlı bir 750 Tİ.
389876

@ÖzkanK kart GV-N75TOC-2GI diye geçiyor. Gigabyte'ın 750ti modeli.

Kart boyutu
H=27 L=191 W=129 mm

aradığımız şey bu mu?

Alacağın kartın boyu 191 mm ise kasana sığar demek kasan resmi sitesinde 250mm e kadar destekliyor görünüyor. Olmadı kapağını açıp metre ile ölç 20cm üstüdür illaha orası hayli hayli sığacaktır. En kötü sığmadı önündeki sac kısımda birşey varmı kasanın orayı yamultur veya kesersin :)

Çözüm
Teşekkürler. 350w ile çalıştırabilirsem alacağım :) @ÖzkanK kralsın
Önemli değil. Çok fiyat farkı varsa tek fanlı 6 pin güç girişi istemeyen 750 Tİ modellerinden alırsan bence daha iyi olur. Dolar gereksiz yüksek olduğuna onların fiyatlarıda anlamsız pahalı oluyor gidip 500-600 TL verme o eski ve ikinci el ekran kartlarına. 200 TL daha ekler sıfır Rx 570 alınır o paralara.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı