Gigabyte H110M-S2V uyumlu M.2 SSD'ler

Kaliteli bir model değil. Ama iş görür bir model. Bu aralar pek içimden gelmese de sorana direkt SSD Plus aldırıyorum. Piyasada bir bu kaldı ucuz.

Hocam ben sıkıntıyı ara sıra dosya transferi yaparken ve film izlerken %100 disk kullanımıyla yaşıyorum. Oyunlarda pek SSD'nin önemi var mı bilmiyorum. Windows'u bu aldığım SSD'ye kurup sadece günlük kullanım programlarımı SSD'ye kursam işimi görür mü? Ona göre 256 GB veya üstü alacağım.
O paraya 240 GB almana değmez.

Hocam şu ikisinden birisini alabilirim M.2 girişi olmayışı canımı sıktı. Hangisi daha iyi sizce yukarıdakinin okuma yazması iyi alttakinin garantisi falan var.

Son düzenleme:
Hocam ben sıkıntıyı ara sıra dosya transferi yaparken ve film izlerken %100 disk kullanımıyla yaşıyorum. Oyunlarda pek SSD'nin önemi var mı bilmiyorum. Windows'u bu aldığım SSD'ye kurup sadece günlük kullanım programlarımı SSD'ye kursam işimi görür mü? Ona göre 256 GB veya üstü alacağım.

Hocam şu ikisinden birisini alabilirim M.2 girişi olmayışı canımı sıktı. Hangisi daha iyi sizce yukarıdakinin okuma yazması iyi alttakinin garantisi falan var.
Oyunlarda açılış hızları çok değişmez. Varsa HDD kaynaklı dropları çözer. MLD olan nasıl bilmiyorum ama JD olan vasat. SSD Plus ondan çok çok daha iyi bir model. Bütçenize en uygun da o. Macera aramayın derim. Disk %100 sorununuz da çözülür günlük kullanımda.

Oyunlarda açılış hızları çok değişmez. Varsa HDD kaynaklı dropları çözer. Mld olan nasıl bilmiyorum ama JD olan vasat. SSD Plus ondan çok çok daha iyi bir model. Bütçenize en uygun da o. Macera aramayın derim. Disk %100 sorununuz da çözülür günlük kullanımda.

Hocam maksimum SATA 3 destekli bir anakartım olduğunu öğrenince 600 TL vermek istemedim açıkçası. İlerleyen süreçte Monster alabilirim çünkü. Yine de önerinizi dikkate alırım teşekkürler.

Üzerinde M.2 veya NVME yazan hiçbir şeyi alamazsınız. Onun yerine halihazırda eski bilgisayarımda takılı olan ve gayet memnun olduğum aşağıdaki modeli önereyim size:

Çok pahalanmış. Ben 443 TL'ye almıştım. Bütçeniz yeter mi bilmiyorum. Yetmezse 250 GB modeli de var. Ama SanDisk alacaksanız Ultra 3D modelinden şaşmayın.

Oyunlarda açılış hızları çok değişmez. Varsa HDD kaynaklı dropları çözer. Mld olan nasıl bilmiyorum ama JD olan vasat. SSD Plus ondan çok çok daha iyi bir model. Bütçenize en uygun da o. Macera aramayın derim. Disk %100 sorununuz da çözülür günlük kullanımda.

https://ty.gl/uo7h3pvgfv hocam buna bakar mısınız?

Geri
Yukarı