Gigabyte H310M H 2.0 ve i5 4460 uyumlu mu?

rootsh

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Gigabyte H310M H 2.0 anakartını alacağım. İşlemcim Intel i5 4460, ekran kartım ise ASUS GeForce GTX 750 Ti.

Satın alsam işlemcim ve ekran kartım bu anakarta uyar mı?

8. veya 9 nesil destekliyor. Mecbur yeni işlemci almak durumundasınız.

8. veya 9 nesil destekliyor. Mecbur yeni işlemci almak durumundasınız.

Bu bendeki işlemciyi destekleyen Gigabyte anakart yok mu? Gigabyte almam lazım diğer markalardan olmaz. O yüzden bir çözüm söyleyin lütfen.

H81 diye bir model varmış Gigabyte'da ama o da satışta yok ancak ikinci eli bulunabiliyor.

Bu bendeki işlemciyi destekleyen Gigabyte anakart yok mu? Gigabyte almam lazım diğer markalardan olmaz. O yüzden bir çözüm söyleyin lütfen.

H81 diye bir model varmış Gigabyte'da ama o da satışta yok ancak ikinci eli bulunabiliyor.

Neden Gigabyte?

Maalesef hocam. 1150 pin anakart ile kullanabilirsiniz. Dediğiniz gibi sıfırı uzun zamandır üretilmiyor. İkinci el bakabilirsiniz. H81, H97, Z97 gibi Chipset anakartlar olur.

Maksimum bütçem 600 lira. İşlemci almadan anakartımı Gigabyte ile değiştirmem gerekiyor. H81'in ikinci eline bakayım bir.
İlla Gigabyte istiyorsanız AMD tarafına yönelin işlemciyi de satın. Yeni işlemci ve OC yapmayacaksanız A320 işinizi görür. Diğer türlü eski bir anakarta 600TL vermek akıl kârı değil.

A320 anakart i5 4460 uyumlu mu?

Son düzenleme:
Maksimum bütçem 600 lira. İşlemci almadan anakartımı Gigabyte ile değiştirmem gerekiyor. H81'in ikinci eline bakayım bir.

A320 anakart i5 4460 uyumlu mu?

Hayır hocam A320 AM4 yapıya sahip sadece AMD işlemciler ile uyumlu. Aynı şekilde B450 B550 bunlarda AM4 yapıya sahip dahasını saymıyorum. İşlemciyi satın en kötü R3 1200 al.

Yeni konular

Geri
Yukarı