Gigabyte H310M S2V vs Gigabyte B450M S2H

B450 için 5600 alabilirsiniz güzel işlemci fakat bütçeniz uygun mu veya hangi ekran kartı kullanacaksınız PSU yeterli mi onlar da önemli.

Hocam elimde hiçbir şey yok, teker teker toplamayı düşünüyorum her ay ayrı bir parça gibi.

2. anakart sakat iş. Her şeyi 2. el mi alacaksınız ki anakartı bu şekilde alıyorsunuz?
Maalesef, elden bu gelir.

Hocam elimde hiçbir şey yok, teker teker toplamayı düşünüyorum her ay ayrı bir parça gibi.

Maalesef, elden bu gelir.
O nasıl bir plandır? Biriktir para öyle topluca al. bir bilgisayarın 10 tane elemanı vardır, 1 sene boyunca parça mı yoplayacaksın?

Bence sen bi daha düşün.

O nasıl bir plandır? Biriktir para öyle topluca al. Bir bilgisayarın 10 tane elemanı vardır, 1 sene boyunca parça mı yoplayacaksın?

Bence sen bir daha düşün.

Her ay derken ayda 2 parça alırım hocam, anakart, işlemci, RAM ve HDD alsam çalışmaz mı bilgisayar?

Her ay parça toplarsanız 6 ay o parçalar boş yatar evde.

Hocam kredi kartı olmadığı için böyle yapmak zorunda kalıyorum yoksa bende tek tek almak meraklısı değilim.

çok söyleyecek bişey yok. 3 ay sonra aldığın bi şeyin bozuk olduğunu anlarsan ne olacak. Bence hata yapıyorsun. Taksitle al, her ay öde.

Yeni konular

Geri
Yukarı