Gigabyte H610M-H vs Gigabyte H610M-K

Emir178001

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, birazdan i3 12100F işlemci siparişi vermeyi düşünüyorum, yanına bu iki anakart arasında kaldım. Hangisini almalıyım? Aralarında 200 TL fark var. Bu farka değer mi?

Merhaba, birazdan i3 12100F işlemci siparişi vermeyi düşünüyorum, yanına bu iki anakart arasında kaldım. Hangisini almalıyım? Aralarında 200 TL fark var. Bu farka değer mi?

Alabilirseniz Asus Prime H610M-K modelini alın. Gigabyte marka bu a anakartlarda problemler yaşanıyor hala. En basidi Secure Boot.

Alabilirseniz Asus Prime H610M-K modelini alın. Gigabyte marka bu a anakartlarda problemler yaşanıyor hala. En basidi Secure Boot.

Ben olsam H610M-H alırdım.MSI MB PRO H610M-E
Şu model nasıl peki?

MSI MB PRO H610M-E​

Valla hocam MSI model giriş-orta anakartları bilmiyorum ama alabilirseniz kesinlikle ama kesinlikle Asus marka almanız. En optimize en stabil en sorunsuzu o. Msi da da bazı modellerde sorunlar olabiliyordu hatırlıyorum öyle birşey.
Maalesef asus alamıyorum, Gigabyte'dan da vazgeçtim çünkü benim de hiç iyi tecrübelerim yok o anakartla. B450 modelinde gerek Secure Boot gerek işlemciye Overclock işlemi yaparken çok uğraştırmıştı. Hem de H610m-k modelinde 2 tane sata girişi varmış. 200 TL üzerine koyup MSI olan modelin siparişini geçtim 4 sata girişi mevcut, işimi görür diye düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı