Gigabyte H81M-S1 için işlemci önerisi

Bütçe
2k
İşlemci olarak bayağı artar, ama önemli olan ekran karti. G3240 işlemci tabanli oyunlar haricinde o ekran kartını besliyor diye biliyorum.

Ben bu kendi işlemcim ile anakartıma( Intel Pentium G3240 + H8 1ms-1) GTX 750 Ti 2 GB taksam nasıl olur 4 GB bende RAM var bir de 8 GB RAM eklesem? Ben bu sistemi 5-6 yıldır kullanıyorum bazıları pek etki etmez diyorlar sizce?

750 Ti'yi ne kadara buldunuz? CS:GO, LoL tarzi oyunlarda isinizi gorur ama gunumuz AAA oyunlarinda uzer. Ayrica elinizdeki RAM DDR3 benim attığım anakart DDR4 o yuzden takamazsiniz.

750 Ti 2 GB'ı 750TL'ye buldum bir de ek 8 GB RAM ekleyeceğim bir sorun olmaz bence? ( Valorant, LoL, Minecraft oynuyacğaım sadece) kendi anakartımı kullanacağım kendi anakartıma GTX 750 Ti 2 GB takacağım

750 Ti 2 GB'ı 750TL'ye buldum bir de ek 8 GB RAM ekleyeceğim bir sorun olmaz bence? ( Valorant, LoL, Minecraft oynuyacğaım sadece) kendi anakartımı kullanacağım kendi anakartıma GTX 750 Ti 2 GB takacağım

Alınabilir, dediginiz oyunlar icin yeterlidir. İslemciyi sifir olarak almayin ama yazik gunah.
Attigim link GET ilani, aldiktan sonra iyice test edin. Bir problem çıkarsa iade etme sansiniz var. Yanina da bir daha 4 veya 8 GB RAM alin gayet guzel bir üçlü olur.

Alınabilir, dediginiz oyunlar icin yeterlidir. İslemciyi sifir olarak almayin ama yazik gunah.
Attigim link GET ilani, aldiktan sonra iyice test edin. Bir problem çıkarsa iade etme sansiniz var.

ben bu işlemciyi almayıp kendi işlemcim olan intel pentium g3240 ı kullansam olur mu bide kendi anakartımı kullansam

Yeni konular

Geri
Yukarı