Gigabyte H97M-D3H Orijinal Yosemite Kurulumu

MrtSzgN

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba.
Arkadaşlar, elimde 16 GB'lık flash bellekte orijinal MAC Yosemite var. Ben yeni topladığım sisteme bunu nasıl yükleyebilirim?
Sistem:
Gigabyte H97M-D3H Anakart
Intel i5-4460 İşlemci
TX 400W Kasa
Kingston 4GB CL9 1600MHz RAM

Bu sisteme nasıl orijinal Yosemite yükleyebilirim? BIOS ayarlarında değişiklik yapmama gerek var mı?

Hangi ekran kartını almalıyım?

Şimdiden Teşekkürler.

Cevap vercek yok mu?

Sistemin gayet uyumlu artı ekran kartına gerek yok intel HD Graphics 4600 kullanırsın.Önce raw dosyasını indir belleğe win32 disk imager ile yadır.
Burdan indirebilirsin=https://www.technopat.net/sosyal/konu/os-x-10-10-yosemite-raw-İmajı.120024/
Win32%2BDisk%2BImager.PNG

Sonra bir kurulum vidyosu izlemelisin.Gerisi gayret ve sabır kolay gelsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam usb bellekte hazır yüklü yosemite var..orjinal2014 mac mini den oluşturdum...bununla yükleyemezmiyim

Evet mac mini sıfırlamak için oluşturmuştum sıkıntı olmaz umarım...ekran kartı ne önerirsiniz...

Siz oluşturduğunuz bellekle ancak gerçek bir mac bilgisayara kurulum yapabilirsiniz.Yeni topladığınız masa üstü pc'ye kurulum yapmak için yukarda verdiğim raw dosyasını indirip belleğe yazdıracaksınız.Bununla masa üstüne kurulum yapabilirsiniz.

Benim amacım orjinal mac olması...yüklediğimde herhangi bir sıkıntı yaşamak istemiyorum.imessage apple store fice time yani kısaca bugün orjinal özelliklerini kullanmak istiyorum...400w power supply yeterli mi ?

Orjinal mac kuramazsın editlenmiş hackintosh kurabilirsin.Bende hackintosh kullanıyorum ve her özelliği aktif.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birde burayı okursan senin için iyi olucak = https://www.technopat.net/sosyal/konu/hackintosh-ve-orijinal-mac-farkı.159463/

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı