Gigabyte M27Q monitör 170Hz olarak çalışmıyor

RUZNARK

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Gigabyte M27Q 27 2560x1440 170Hz 0.5ms HDMI DP Type-C HDR 400 IPS Gaming Mo
Merhaba.
Gigabyte M27Q 27 2560x1440 170Hz 0.5ms HDMI DP Type-C HDR 400 IPS Gaming Monitor'e sahibim. Monitörü gelişmiş ekran ayarlarından 170Hz yapamıyorum. Hatta şöyle bir şey yaşadım. 170Hz seçince ekran kararıyor, bir süre sonra açılıyor. AnyDesk ile bağlandığımda benim ekranım karanlık, bağlanan PC'nin ekranında değişiklikleri koru, vazgeç seçenekleri çıkıyor. Kararıp açılmasının sebebini değişiklikleri koru derken saniye sayıyor. O saniyede kabul etmediğim için eski 60Hz haline dönüyor ve ekran açılıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

170Hz.png

Monitör ayarlarını kontrol et. Monitörün bir tuşu varsa ordan ayarlarına bakabilirsin.

Monitör ayarlarını kontrol et. Monitörün bir tuşu varsa ordan ayarlarına bakabilirsin.
Dediğiniz tuşu bulamadım bir türlü.

170Hz olarak ayarladım. Ama ekranım karanlık. Görüntü vermiyor.

170Hz'de nasıl ayarladığımı bilmiyorum. 170Hz seçtim. ekran karardı. Tab+enter yaptım. 2. ekrana geçiş yaptım. ordan gördüm 170Hz olduğunu.

Yardımcı olabilecek yok mu?

07.02.2024
Bu problemi hala çözemedim. Bugün ofisten Asus 2k 144Hz monitörümü getirdim. Kasaya bağladım. 144Hz çalıştırdım. Monitörü alıp ofise götürüp ofisteki kasaya bağladım. Onda da 60Hz üstüne çıkamadım. Monitörde bir problem var ama çözemedim.
İngilizce arama yaptım çözümü araştırdım ama yok. Müsait bir zamanda servis ile iletişime geçicem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı