Gigabyte monitör alınır mı?

Paper.C

Hectopat
Daha fazla  
Bu monitör nasıldır alınır mı sizce?
https://www.hepsiburada.com/gigabyte-g27fc-a-27-1920x1080-165hz-1ms-hdmi-dp-curved-led-monitr-p-HBCV00002XX1SU?magaza=MAT+ONLİNE&url_src=and-product-detail

Bugün ekran niyetine kullandığım TV bozuldu taşınırken alt köşesinde hasar olmuş görüntü alamıyorum bu nedenle kendime oyuncu monitörü almaya karar verdim maksimum 5K civarı bütçem var önerilerinizi bekliyorum.

Ekran olarak TV kullandığımdan gözüme 24 inç ufak geliyor mümkünse 27 inç ya da daha büyük modellerden önerirseniz sevinirim.

Bu monitör nasıldır alınır mı sizce?
https://www.hepsiburada.com/gigabyte-g27fc-a-27-1920x1080-165hz-1ms-hdmi-dp-curved-led-monitr-p-HBCV00002XX1SU?magaza=MAT+ONLİNE&url_src=and-product-detail

Bugün ekran niyetine kullandığım TV bozuldu taşınırken alt köşesinde hasar olmuş görüntü alamıyorum bu nedenle kendime oyuncu monitörü almaya karar verdim maksimum 5K civarı bütçem var önerilerinizi bekliyorum.

Ekran olarak TV kullandığımdan gözüme 24 inç ufak geliyor mümkünse 27 inç ya da daha büyük modellerden önerirseniz sevinirim.

27" monitörde 1080p biraz sıkıntı yaratır. Tavsiyem daha küçük modellere yönelmeniz.

23.6, 23.8, 24, 27 inch monitörler var o fiyat aralığında değerleri aynı olan. 1080 için 27 inch biraz fazla gibi illa Curved olacak demiyorsanız.

ASUS 27" VG277Q1A 1ms(MPRT) 165Hz​

Bu modelede bakabilirsiniz daha popüler bir marka vatan da 4100 TL gibi bir fiyatı var. Benim tavsiyem daha uygun fiyatlara 165 Hz 1 ms biraz daha küçük monitörler bakılabilir ama tercih sizin. Gigabyte markasıda güzel bir marka anakartından vs. memnunum.

Fps,hikaye tarzı oyunlar oynuyorsanız 24.5 inç eğer simülasyon tarzı ve film amaçlı ise 27 inç alınmalı.

Arkadaşlar herkese tavsiyeleri için teşekkürler 1080p de 27 inç olunca kimi insanlar pikselleri sayabildiğine dair yorumlar yapmışlar forumda fakat bu durumdan çok etkileneceğimi sanmıyorum gözlerim bozuk saymak istesem de sayamam herhalde önerdiğiniz modellere bakacağım mümkünse bir mağazada gidip yerinde görmeyi deneyeceğim herkese iyi sosyaller dilerim.

Geri
Yukarı