Gigabyte Radeon RX 6750 XT Gaming OC alınır mı?

Sana kalmış nasıl yapmak istediğin ama fiyatı iyi alınabilir. Mevcut işlemci ve ekran kartını da 2. elde satarsan Ryzen 5600'ü de ekran kartıyla beraber şimdi alabilirsin. Sanal çözünürlüğe gerek kalmadan bayağı besler. Yetmediği yerde yine VSR açarsın ama daha az FPS kaybedersin.

Eğer 800 lira daha ucuz olsun istersen daha kaliteli 6700XT de alabilirsin 9200 TL'ye. Performans olarak aralarında pek bir fark yok zaten.

kaynak

Eki Görüntüle 1615089

Teşekkür ederim hocam, bir düşüneceğim. Baktığım zaman, dediğiniz gibi fark yok hiç.

6 ay sonra falan askere gideceğim. İleride 2K'ya geçme düşüncem var tabi. Şimdi alıp kenarda dursun, geldiğimde diğer parçaları tamamlarım diye düşündüm. Monitör için vs.

Sizce nasıl yapmam daha mantıklı olur?
6 ay dokunmayacaksan saçma olur. Sen geldiğinde yeni seriler çıkmış mevcut olanlar eskimiş olacak.

6 ay dokunmayacaksan saçma olur. Sen geldiğinde yeni seriler çıkmış mevcut olanlar eskimiş olacak.

Hocam şöyle, bende şu an RX 6600 var. Askere gidip gelince benim kartım daha da eskimiş olacak. Fiyatı da çok uygun geldi gözüme. En azindan geldiğimde, şu an alamazsam bile işlemci, anakart yükseltmesi yaparım diye düşündüm. Ayrıca gidip gelene kadar fiyatlar ne olur, ne biter hiç bilemiyorum. Dolar kuru vs.

Hocam şöyle, bende şu an RX 6600 var. Askere gidip gelince benim kartım daha da eskimiş olacak. Fiyatı da çok uygun geldi gözüme. En azindan geldiğimde, şu an alamazsam bile işlemci, anakart yükseltmesi yaparım diye düşündüm. Ayrıca gidip gelene kadar fiyatlar ne olur, ne biter hiç bilemiyorum. Dolar kuru vs.

Hocam temiz RX 6800 bulursun veya RTX 3070 gibi bir şey bulursan hiç kullanmasan bile satarken fiyatını korur veya 6600'ü sat döviz yap gelince alabilirsin.

Geri
Yukarı