Gigabyte RTX 2060 alınır mı?

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
Son düzenleyen: Moderatör:
1660Ti ile aralarında 10-15 FPS var ve 1660Ti'da RT bulunmamakta. Minimum 550W öneririm.
RT dediğiniz RTX sanırım bende o teknoloji yüzünden almak istiyorum ama aç gezmek zorunda kalacağım bir süre neyse o zaman Zotac'ı alalım PSU alamam şuan ama deneyelim zaten PUBG Mobile oynuyorum sadece GPU çok kullanmıyor.

RT dediğiniz RTX sanırım bende o teknoloji yüzünden almak istiyorum ama aç gezmek zorunda kalacağım bir süre neyse o zaman Zotac'ı alalım PSU alamam şu an ama deneyelim zaten PUBG Mobile oynuyorum sadece GPU çok kullanmıyor.

Rt: Ray Tracing. O teknoloji bildiğim kadarıyla PUBG veya PUBG Mobile'da yok alırken bunlara dikkat etmelisin.

Rt: Ray Tracing. O teknoloji bildiğim kadarıyla PUBG veya PUBG Mobile'da yok alırken bunlara dikkat etmelisin.
Hocam tabi ki sadece PUBG oynamayacağım aldım valla şuan sipariş ettim sinerjiden RTX 2060. Hayatım da AMD dışında ekran kartı kullanmadım ilk defa NVIDA aldım bakalım umarım kasmalar azalır rahat rahat yayın yapar video çekerim sanırım.

Hocam tabii ki sadece PUBG oynamayacağım aldım vallahi şu an sipariş ettim sinerjiden RTX 2060. hayatım da AMD dışında ekran kartı kullanmadım ilk defa NVIDIA aldım bakalım umarım kasmalar azalır rahat rahat yayın yapar video çekerim sanırım.

İnşallah her şey istediğiniz gibi olur. Hayırlı olsun. Ama bildiğim kadarıyla RX 470'de yeterli bir kart ama?

Geri
Yukarı