Gigabyte RTX 2060 OC Isınma Problemi

Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yük altında 82-85 derece arası çalışıyor sürekli. Bu değerler normal mi? R9 380 ekran kartım 75 üstüne çıkmıyordu ama onu da uzay montaj ile 2 yıl boyunda 92 derecede kullanmıştım bir sorun çıkarmamıştı. Bu arada kasam Corsair Carbide Spec Delta RGB.

Bu değerlerdeyken ekran kartı fan hızı % kaçlarda çalışıyor? Kasanızın hava akışı iyi mi?

Yük altında 82-85 derece arası çalışıyor sürekli. Bu değerler normal mi? R9 380 ekran kartım 75 üstüne çıkmıyordu ama onu da uzay montaj ile 2 yıl boyunda 92 derecede kullanmıştım bir sorun çıkarmamıştı. Bu arada kasam Corsair Carbide Spec Delta RGB.
Gigabyte Rtx 2060 Serisi ısınma sorunu var bir kaç kişiden daha duymuştum.

Bende de aynı ekran kartı var. Yük altında 65-75 derece arası sıcaklık değerleri görüyorum. Kasa içi hava akışı nasıl. Ayrıca kasalarımızda aynı.

Bu değerlerdeyken ekran kartı fan hızı % kaçlarda çalışıyor? Kasanızın hava akışı iyi mi?
Afterburner'da auto yaparsam %100 dönüyor yine 82 85 derece seyrediyor ben de kullanıcı ayarlı yaptım yüzde 85 lerde 76-80 arası dönüyor.
Bende de aynı ekran kartı var. Yük altında 65-75 derece arası sıcaklık değerleri görüyorum. Kasa içi hava akışı nasıl. Ayrıca kasalarımızda aynı.
Webtekno battle sistem mi hocam sizinki?
Gigabyte windforce OC mi Gaming OC mi acaba yani birisi 2 birisi 3 fanlı olarak gözüküyor. Tahminen Windforce olabilir.
Windforce hocam iki fanlı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı