Gigabyte RTX 2060 Super Aorus satılır mı?

Bütçe
6000
Forumda gördüğüm kadarıyla 10 kişiden 9'u RTX3060'ı bekliyor, stok bulabileceğinizden şüpheliyim.

Evet işte o yüzden kararsızım zaten kartsız kalmayı hiç istemiyorum.
AMD tarafı nasıl bir bilginiz var mı AMD alsam.
RX 6000 serisi nasıl ne gibi bir fiyattan çıkacak.

Ben pahalı fiyata satıyorum kendi kartımı. (RX 5600 XT) Eğer satılırsa ve kartsiz kalırsam en azından pahalıya satmış olurum. Hem ucuza satıp hem bu riski almak mantıksız.

Evet işte o yüzden kararsızım zaten kartsız kalmayı hiç istemiyorum.
AMD tarafı nasıl bir bilginiz var mı AMD alsam.
RX 6000 serisi nasıl ne gibi bir fiyattan çıkacak.
Çıkmayan tekçe RX6700XT kaldı, AMD tarafında çıkacak başka kart var mı bilmiyorum. Şu an kart satıp almak biraz risk işi, bu riski alıp almamak size kalmış.

Ben pahalı fiyata satıyorum kendi kartımı. (RX 5600 XT) eğer satılırsa ve kartsiz kalırsam en azından pahalıya satmış olurum. Hem ucuza satıp hem bu riski almak mantıksız.

Bende 7.5k ya çekmeye karar verdim alıcı olursa belki satarım o zaman vazgeçtim gibi şu an.
Arkadaşlar en kötü senaryo ne olur şimdi 7K ya satmış olsam RTX 3060 çıkınca alamasam en fazla kaç ay kartsız kalırım fikriniz var mı en kötü ihtimali soruyorum.

Dün 2060S'imi 6500 e sattım ben de. Bence 7500 yazıp 7 ye bırakın. Yeni kart alana kadar idare edebilecek eski bir ekran kartınız varsa satılabilir. Benim arkadaşımda eski bir kart vardı onu kullanmayı planlıyordum ama kart sisteme uymadı şu an laptopla takılıyorum hafif pişman olmadım değil:)

Dün 2060S'imi 6500'e sattım ben de. Bence 7500 yazıp 7'ye bırakın. Yeni kart alana kadar idare edebilecek eski bir ekran kartınız varsa satılabilir. Benim arkadaşımda eski bir kart vardı onu kullanmayı planlıyordum ama kart sisteme uymadı şu an laptopla takılıyorum hafif pişman olmadım değil:)

Evet bende böyle düşünüyordum ama söylenenlerden sonra vazgeçtim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı