Gigabyte RTX 2060 Warzone oynarken 83 derece

alpxie

Picopat
Daha fazla  
Yeni sistem topladım. Gigabyte RTX 2060 ekran kartım Warzone oynarken 83 dereceleri görüyor. Fanlar için önerilen ayar vs var mı? Yazılımsal bir sorun olabilir mi?

Klasik 2060 Windforce vakası, böyle alalım;

Kasanız nedir ve kaç adet fan mevcut? Bir de fanların yönleri doğru mu?

Kasa Corsair Spec Delta modeli üstte sıvı soğutma takılı fanları dışa üflüyor egzoz fanda dışarıya üflüyor önde ki 3 fan ise havayı içeri alıyor. Bir de egzoz fan ve pompanın kablosunu anakartta ki CPU fana taktım çoklayıcı ile sorun yaratır mı?

Kasa Corsair Spec Delta modeli üstte sıvı soğutma takılı fanları dışa üflüyor egzoz fanda dışarıya üflüyor önde ki 3 fan ise havayı içeri alıyor. Bir de egzoz fan ve pompanın kablosunu anakartta ki CPU fana taktım çoklayıcı ile sorun yaratır mı?

Pompayı ayırın hocam. Pompanın tam hızda çalışması gerekli. Diğer türlü ömrü azalıyor diye belirtiyor üreticiler. Onun dışında ön paneli söküp test eder misiniz ?

Pompayı ayırın hocam. Pompanın tam hızda çalışması gerekli. Diğer türlü ömrü azalıyor diye belirtiyor üreticiler. Onun dışında ön paneli söküp test eder misiniz?

Teşekkür ederim iki çoklayıcıyı birleştirdim pompayı tek taktım girişe PSU'dan gelen ekran kartı kablosunu değiştirdim 75 derece 77 derece arası gidip geliyor anlamadım düzeldi gibi 😄

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı