Bütçe
6500
Ne alaka? :D 3 fanlı Gaming OC modeli gayet iyi soğutuyor.
Windforce 2060 demiş. Bu iki fanlı model. Ve bu modeli 2 kere kullandım. 2 kart da aşırı şekilde ısınıyordu ve ikisinde de fan rattle sorunu vardı. Birinde çok şiddetliydi hatta. Başarısız bir model yani. Uzun süreli düşünüyor konu sahibi.

3 fanlı Gigabyte 2060 bulması çok zor. Bulsa da o fiyata çok daha iyi alternatifler bulur muhtemelen.

Windforce 2060 demiş. Bu iki fanlı model. Ve bu modeli 2 kere kullandım. 2 kart da aşırı şekilde ısınıyordu ve ikisinde de fan rattle sorunu vardı. Birinde çok şiddetliydi hatta. Başarısız bir model yani. Uzun süreli düşünüyor konu sahibi.

3 fanlı Gigabyte 2060 bulması çok zor. Bulsa da o fiyata çok daha iyi alternatifler bulur muhtemelen.

3 fanlı da Windforce hocam.

Var hocam.
Gaming OC Pro diyor hocam Windforce nerede acaba? Ben 3 fanlı 2060 modeli yok demiyorum. 3 fanlı 2060 Windforce modeli yok diyorum. Kutuda Windforce etiketi var evet fakat isimde yok bunu demek istiyorum.

Arkadaş doğru söylüyor 2 fanlı olanı maalesef sizin öneriniz nedir
Hocam kutuda windforce varsa zaten windforce serisine giriyor. 2060 3 fanlı gigabyte'da windoforce serisindendir. Ben 3050 almanızı öneriyorum 6000'e sık sık indirime düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kutusunda windforce yazısı var bakarsanız.
Model isimlendirmesinden bahsediyorum ben hocam.
Ona bakarsanız bu iki 2060 modelinde de Windorce etiketi var kutuda fakat birinin isminde yok.
İkisi farklı seriye ait kartlar ve Gigabyte iki ayrı model olarak sunmuş. Kutudaki Windforce etiketi özellik olarak var, seri olarak değil.

Birisi Windorce serisine girmiyor yani model olarak bakarsak.

Geri
Yukarı