Gigabyte RTX 2070 Super ekran kartı için model önerisi

M. Onur NAR

Hectopat
3 Tane ekran kartı var aklımda.

Bu 3 ekran kartı arasından hangisini tercih etmeliyim?
Super Gaming 3X OC ile sadece OC arasında nasıl bir fark vardır?
Windforce mu tercih etmeliyim yoksa Gaming mi tercih etmeliyim?

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü attığınız ekran kartlarının hepsi iyi bir ekran kartı. En uygun olanı Windforce. Gözle görülebilir bir fark görmeyeceksiniz.

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için.
gaming oc nin soğutmasının daha iyi olduğuyla ilgili bir yorum okudum hocam.Sizce soğutma konusunda aralarında bariz farklar olur mu?

Hiçbiri sizi üzmez. 1-2 FPS, 1-2 derece kadar fark oynar aralarında. Windforce'u alın, şüpheniz olmasın hem serin, hem kaliteli bir model. Buyrun incelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gaming OC soğutma açısından bir tık iyi ama stokta yok o şu an. Diğer 3X modeli farklı bir model. Onun net incelemesi yok. Onun yerine Windforce alın.

Hocam winforce OC 3X ile Gaming OC 3X alarsında hiçbir fark yok sadece port farkı var normal Gaming OC nasıl bilmiyorum belki soğutma plakası farkı vardır bende dün winforce OC 3X sipariş ettim bu hafta sistem topluyorum.

Hocam winforce OC 3X ile Gaming OC 3X alarsında hiçbir fark yok sadece port farkı var normal Gaming OC nasıl bilmiyorum belki soğutma plakası farkı vardır bende dün winforce OC 3X sipariş ettim bu hafta sistem topluyorum.
Memnunmusun ekran kartından almayı düşünüyorum bende. Gigabayte rtx 2070 super oc 3x winforce

Yeni konular

Geri
Yukarı