Gigabyte RTX 2080 Super Windforce 6700 TL

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 2B
Arkadaşlar, maalesef piyasa böyle. Gerçekten uçuk fiyatlar.

Tahminimce Şubat ayının ortalarına doğru stok sıkıntıları bitecektir, 3060Tİ fiyatları 5000-5500 olacaktır muhtemelen. 3070 de 6000-6200 bandında olur.

Gözüme bu arkadaşı kestirmiştim. 4 gün önceye kadar 5600 olarak fiyatlanmıştı. Ardından 5900'e çıktı ve 2 gün önce şu an ki fiyatına oturdu. Ve bu değişimler hala stok yokken oluyor. Üzüyorlar beni :(

Gözüme bu arkadaşı kestirmiştim. 4 gün önceye kadar 5600 olarak fiyatlanmıştı. Ardından 5900'e çıktı ve 2 gün önce şu an ki fiyatına oturdu. Ve bu değişimler hala stok yokken oluyor. Üzüyorlar beni :(
Bence o modele 5300 TL'den fazla vermeyin. Bulabilirseniz 5000'e Palit DUAL 3060 Ti öneririm. Şu an CW nedeniyle elimde değil fakat birkaç gün gerekli testleri yaptım. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Bence o modele 5300 TL'den fazla vermeyin. Bulabilirseniz 5000'e Palit DUAL 3060 Ti öneririm. Şu an CW nedeniyle elimde değil fakat birkaç gün gerekli testleri yaptım.

İlk önceliğim bu olacak, tabii stok gelmesi ile beraber fiyatında uçuk bir yükselme olmazsa. Her gün yarım saatte bir stok kontrolü yapıyorum. Stoklar gelir ve ben alamadan tekrar biterse üzülürüm. Aşağıdaki tablo forumda paylaşılmıştı zamanında. Doğru olduğunu kabul ederek Palit'in bu sıralamada bu fiyata baya iyi olduğunu düşünüyorum.

1610838364756.png

İlk önceliğim bu olacak, tabii stok gelmesi ile beraber fiyatında uçuk bir yükselme olmazsa. Her gün yarım saatte bir stok kontrolü yapıyorum. Stoklar gelir ve ben alamadan tekrar biterse üzülürüm. Aşağıdaki tablo forumda paylaşılmıştı zamanında. Doğru olduğunu kabul ederek Palit'in bu sıralamada bu fiyata baya iyi olduğunu düşünüyorum.

Eki Görüntüle 839618
Evet, Palit GP modeli de gayet iyi. Fakat Palit DUAL modeliyle arasında 400-500 TL gibi farklar varsa kesinlikle değmez. Aralarında en fazla 5 derece sıcaklık ve 2 FPS fark vardır.

Evet, Palit GP modeli gayet iyi. Fakat Palit DUAL modeliyle arasında 400-500 TL gibi farklar varsa kesinlikle değmez. Aralarında en fazla 5 derece sıcaklık ve 2 FPS fark vardır.

Bunu bir değerlendireyim o zaman. Senin karşılaştığın CW, Palit'te sık görülen bir olay mı yoksa piyango sana patladı gibi bir durum mu oldu?

Yeni konular

Geri
Yukarı