Gigabyte RTX 3050 vs ASUS RTX 3050

Malta Gang

Centipat
Daha fazla  
Dostlar.
Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 3050 Gaming OC 3 Fan
ASUS GeForce DUAL-RTX3050-O8G 8 GB 2 Fan
Gigabyte fiyatı 200 TL daha ucuz hangisini almalıyım? İç malzeme kalitesi olarak hangisi daha iyi uzun ömürlü?

Dosya Ekleri

• aaaaa.png
    aaaaa.png
    242,7 KB · Görüntüleme: 28
  • ggggg.png
    ggggg.png
    214,6 KB · Görüntüleme: 19
Ucuz olanı tercih edebilirsiniz, iki model de üzmez de fakat kart üzebilir. Bütçeniz nedir? Bütçeniz doğrultusunda daha sağlam kart önermek isteriz. 1660 Super gücündeki kartı bence almayın. Bir de işlemciniz nedir?

Hangisi ucuzsa onu alın. Bu arada bütçe neydi?
bütçe 7 bin aslında rx 6600 düşünüyordum hem daha ucuz hem daha performanslı ama takıntılıyım watman hatası siyah ekran cart curt korktuğumdan yanaşmıyorum pc 7-24 açık rx 6600 her gün 8 - 10 saat ağar grafikli oyunda reset atar hata verir bilmem ne olur diye korkuyorum.

Ucuz olanı tercih edebilirsiniz, iki model de üzmez de fakat kart üzebilir. Bütçeniz nedir? Bütçeniz doğrultusunda daha sağlam kart önermek isteriz. 1660 Super gücündeki kartı bence almayın. Bir de işlemciniz nedir?
bütçe 7 bin işlemci r5 5500 1080p ultra ayarlarda 50 fps altına düşmesin yeter kafasındayım god of war da hogwarts da falan

Son düzenleme:
bütçe 7 bin aslında rx 6600 düşünüyordum hem daha ucuz hem daha performanslı ama takıntılıyım watman hatası siyah ekran cart curt korktuğumdan yanaşmıyorum pc 7-24 açık rx 6600 her gün 8 - 10 saat ağar grafikli oyunda reset atar hata verir bilmem ne olur diye korkuyorum.
Hocam 3050 alınmaması gereken bir kart en azından 0 asla alınmaz. Size tavsiyem bu bütçede AMD'ye şans vermek olur ancak tercih sizin tabi ki. 3050 için model seçmeyin bu arada kart o kadar güçsüz ki ısınması vs imkansız. Dolayısıyla en ucuzu neyse alın geçin.

Hocam aylardır RX 6600 kullanıyorum bir sefer bile Wattman almadım. 6000 serisinde yazılımlar hatalar olabildiğince azaldı. 3050 yerine 6600 almak çok daha mantıklı olacaktır.

bütçe 7 bin işlemci r5 5500 1080p ultra ayarlarda 50 fps altına düşmesin yeter kafasındayım god of war da hogwarts fa falan
Asus Dual Rx6600 kullanıyorum. Gayet stabil bir kart, farklı sürücülerle de kullandım.

bütçe 7 bin işlemci r5 5500 1080p ultra ayarlarda 50 fps altına düşmesin yeter kafasındayım god of war da hogwarts da falan
7000 bütçede rx 6700 sapphire pulse'den iyi kart yok. Kesinlikle öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı