Satılık Gigabyte RTX 3060 eagle OC kaçtan satılmalı?

2 yıl iade hakkı neymiş ya. 1-2 ay duymuştum da. Reis o kartla mining yapılmıyor dendi fakat Çinliler mining yapma yolunu bulmuşlardı. Eğer miningcilere satabilirsen minimum 7500 eder. Onun dışında satış için minimum 6500'e gider ama gidişi yavaş olur. Bütün perakendecilerde GPU görmeye başladık sanki sorunlar hafiften çözülüyor imajı vermeye başladılar.

Bu arada normalde iade süreci 2 ay falan ama kartın ucunda fabrikasyon kozmetik bir hata olduğu için siparişe not düştüler 2 yıl içinde istediğim zaman iade edebiliyorum kartı, böyle olması çok iyi oldu aslında.
Adsız.png

2 yıl iade hakkı neymiş ya. 1-2 ay duymuştum da. Reis o kartla mining yapılmıyor dendi fakat Çinliler mining yapma yolunu bulmuşlardı. Eğer miningcilere satabilirsen minimum 7500 eder. Onun dışında satış için minimum 6500'e gider ama gidişi yavaş olur. Bütün perakendecilerde GPU görmeye başladık sanki sorunlar hafiften çözülüyor imajı vermeye başladılar.

Hadi inşallah :D

6400'e ne dersiniz?
Hocam kabul edilebilir fiyat, ben 7250'den koydum sarı siteye eğer satılmazsa o fiyatlara doğru çekeceğim kartı, ama aldığım msi ı kullanmak yerine bunu kullansam MSI ı satsam daha mı mantıklı acaba?

Onun modeli ne peki?
Bu kart hocam, tipi falan aşırı cezbediyor beni :D
6001 TL + kırık İdaş çekyat + arızalı Razer Lancehead + az giyilmiş Levi's pantolon veririm. Nakit lazım diyorsan 7000 TL civarı normaldir, kullanmışsın da. Yenisi gelse alacak kişi değişimi yapamayacak biliyorsun, hesap senin üzerine.
Değişim yapılmıyor zaten hocam o mevzu farklı amazon para iadesi yapıyor, alacak kişiye de hediye makbuzu yolluyorsun alan kişi amazon hesabı açıp o makbuz ile iade yapıyor aynı şey gibi düşün.

Valla bilmiyorum adamlar bana 2 yıl iade hakkı tanıdılar 1 yıl sonra piyasa düşerse iade edip daha ucuzdan alırım o zamana kadarda kartı kullanmış olurum hem :D Mantıklı gelmeye başladı.

Geri
Yukarı