Elektronik Gigabyte RTX 3060 Ti Eagle OC GDDR6X - 9399 TL

OnurKelees

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500U, Radeon Vega 8, 16 GB Ram
Fiyatı güzel. NVIDIA isteyip 9-10K aralığında ekran kartı arayanlar bakabilir. Performans olarak RTX 3070 ile arasında çok fark yok.

12 gb modelinin tercih edilmesi daha sağlıklı olur. 8 gb modeli arasında büyük fark olan yerler var. Bende yeni öğrendim üzdü biraz.

Düzeltme Ti olduğuna dikkat etmemişim düz 3060 sanaraktan yorum yaptım dikkate almayabilirsiniz.

Ben az önce aldım kartı eagle olduğu için biraz gözük korkuyor ama kasa hava akışım iyi.
Fotoğrafta 3 fanlı ama açıklamada GDDR6 2 fanlı modeli koymuşlar 3 fanlı sanırsam. Dediğim gibi tek korkum ısı ama OC yapmıyorum genelde 1660'dan 3060 Ti g6X devrim olacak benim için :D

Ben az önce aldım kartı eagle olduğu için biraz gözük korkuyor ama kasa hava akışım iyi.
Fotoğrafta 3 fanlı ama açıklamada GDDR6 2 fanlı modeli koymuşlar 3 fanlı sanırsam. Dediğim gibi tek korkum ısı ama OC yapmıyorum genelde 1660'dan 3060 Ti g6X devrim olacak benim için :D
Hayırlı olsun hocam.

Fiyatı güzel. NVIDIA isteyip 9-10K aralığında ekran kartı arayanlar bakabilir. Performans olarak RTX 3070 ile arasında çok fark yok.

Hem de g6x versiyonu , acaba yanlış fiyat mı yazdılar ? İnanılmaz fiyat.

Bu düzenbazlık yahu, eğer G6 Dual fan ise zaten aynı fiyat ki. İndirim diye bir şey yok.

Gayet güzel fiyat 2 fanlı olsa da 3 fanlı olsa da 3060 Ti GDDR6X için iyi fiyat.
Merak etmeyin hocam eagle serisi anlatıldığı kadar çok ısınmıyor. Kendim 3050 eagle kullanıyorum FurMark testinde overclocksuz 71 overclocklu 73 dereceyi geçmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı