Elektronik Gigabyte RTX 3070 eagle 8 GB 11.500 TL

Onuun yerine AMD tarafından bakılabilir. Hatta sistem bile olabilir. Kartw lafım yok ancak fiyat ironik.
Hocam
Onuun yerine AMD tarafından bakılabilir. Hatta sistem bile olabilir. Kartw lafım yok ancak fiyat ironik.
Merhaba, ben de olsam o fiyata 6800 alırım hem daha performanslı hem daha büyük vram gelecekte çıkacak oyunlarda avantaj sağlayacaktır. Fakat ben 3070 alacağım diyen birisi için yorum yaptım artık kimseye niye amd almıyorsun niye nvidia almıyorsun denmiyor hemen fanboy falan diyorlar. Ben sadece f/p ye bakarım oysa, gerisi hikaye. Birde ikinci elciler var. İkinci el şans işi ben de hiç şanslı birisi olmadım ondan asla ikinci el almam.

@OnurKelees Az daha artırıp dediğin artış fiyatı 4000₺.

Bu da şuna döner muhtemelen. 2. el 40.000 liraya Corolla bakan adamın tavsiyeler üzerine 130.000 liraya Audi A5 alması.

Hocam bu kart alınmaz kendim aldım oyunlarda test ettim, kart çok fazla ısınıyor ve kart ısınınca FPS sorunları ortaya çıkıyor bütçeniz değişirse başka bir model ya da kart alın derim.

Eagle modelin kronik Hot Spot sıcaklığı sorunu var o yüzden ucuz.Özellikle 3070Ti modelinde bariz belli.Şahsen sıfır 3000 serisi artık alınmaz(Toplama PC hariç).İkinci el çok güzel model olup uygun fiyatlara var

Geri
Yukarı