Gigabyte RTX 3090 Ti için monitör önerisi

Güzel monitör ama 2K bu karta ayıp olmaz mı hocam?

Seçenek olsun. Alternatif olsun.
Herkes 144 Hz FHD atmış. Bütçe belirtmediği için bilemedik. 30k ya da var Samsung'lar.
Konu sahibi bütçe belirtirse ve spesifik özellik belirtirse daha iyi olur. Tabii ki 4K yakışır.

Uzun süreli performans için eğer upgrade de yapmam diyorsanız 2K monitör alın. İlerde upgrade de yapılır sıkıntı değil diyorsanız 4K alın.

Seçenek olsun. Alternatif olsun.
Herkes 144 Hz FHD atmış. Bütçe belirtmediği için bilemedik. 30k ya da var Samsung'lar.
Konu sahibi bütçe belirtirse ve spesifik özellik belirtirse daha iyi olur. Tabii ki 4K yakışır.

Hocam siz bütçeyle alakalı açıklama yapmışsınız ben onu kastetmedim sanırım yanlış anlaşılmışım.

Hocam siz bütçeyle alakalı açıklama yapmışsınız ben onu kastetmedim sanırım yanlış anlaşılmışım.

Yok doğru anladım ben seni. Haklısın diyorum ama yüksek Hz, yüksek çözünürlük yazmış. Kaç para olsun yazmamış :D şimdi 360Hz baktığımda monitörler var ama 4K olarak bulamadım.
Bir de bu monitörleri ne için kullanacak onu da eklememiş.
Oyun için ise zaten ms değerleri yüksek oluyor genelde 4kların.
Çok ucu açık bir konu oluyor biraz filtreleme lazım :D
Önce bir karar versin kendisi sonra biz önerelim.

Trajikomik olabilir ama internetten bakmaya üşendim de kartınızdaki VRAM ne kadar acaba?

24 GB.

Yok doğru anladım ben seni. Haklısın diyorum ama yüksek Hz, yüksek çözünürlük yazmış. Kaç para olsun yazmamış :D şimdi 360Hz baktığımda monitörler var ama 4K olarak bulamadım.
Bir de bu monitörleri ne için kullanacak onu da eklememiş.
Oyun için ise zaten ms değerleri yüksek oluyor genelde 4kların.
Çok ucu açık bir konu oluyor biraz filtreleme lazım :D
Önce bir karar versin kendisi sonra biz önerelim.

Pardon.d bütçe 20000-10000 arası, oyun oynamak için.

Uzun süreli performans için eğer upgrade de yapmam diyorsanız 2K monitör alın. İleride upgrade de yapılır sıkıntı değil diyorsanız 4K alın.

İleride upgrade yapabilirim fakat 4K ve yüksek yenileme hızı olan bir monitör bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı