Gigabyte RTX 4060 eagle alınır mı?

Hocam bin TL daha çıkarsa bunu alın.

1K çıkarmaya gerek yok iki modelde iyidir ucuz olanı alıp geçsin.

Hocam toplam bütçe verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Hocam sisteminizin geri kalan parçalarını bir de tam aklınızdaki bütçeyi atarsanız iyi olur.

Fazladan 2000 TL vermeye gerek yok bunu alın, geçin

Hocam sisteminizin geri kalan parçalarını bir de tam aklınızdaki bütçeyi atarsanız iyi olur.

i5 12400F işlemci, maksimum 3K civarı anakart, 13-14K civarı bir ekran kartı alacağım. Bütçem 21 22K civarı. Elimdeki sistem parçalarını satıp bu bütçeyle sistemimi yenileyeceğim.

i5 12400F işlemci, maksimum 3K civarı anakart, 13-14K civarı bir ekran kartı alacağım. Bütçem 21 22K civarı. Elimdeki sistem parçalarını satıp bu bütçeyle sistemimi yenileyeceğim.

Üstat güncelliyeceğin sistemin geri kalan parçaları neler PSU RAM SSD falan.

Bir de yeni anakarta geçeceksen AMD tarafına geçmeni öneririm. Bütçen yeterse am5.

Üstat güncelliyeceğin sistemin geri kalan parçaları neler PSU RAM SSD falan.

Bir de yeni anakarta geçeceksen AMD tarafına geçmeni öneririm bütçen yeterse am5.

Elimdekileri kullanmaya devam edeceğim, öğrenci olduğum için birikim usulü güncelliyorum sistemi. Daha sonra onları da güncelleyeceğim.

Elimdekileri kullanmaya devam edeceğim, öğrenci olduğum için birikim usulü güncelliyorum sistemi. Daha sonra onları da güncelleyeceğim.

Üstat dalgamı geçiyorsun anlamadım öbür parçaları bilmeden nasıl öneri yapalım. 😃

Geri
Yukarı