Gigabyte RTX 4070 Coil whine sorunu

sahin60xx

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartında coil whine çıktı, ben anakart diye şüpheliydim ama ses ekran kartından geliyor. İtopya'ya 2 gün içinde geri yolladım, değişim yapmadılar. Kart RTX 4070 Gigabyte.

Ben STRIX GTX 970'ten sonra STRIX RTX 3080 aldım 970'te vardı bu aldıgımdada var zamanla azalıyor.Senin için sorunsa tabi ki iade almaları lazımdı yakışmadı itopyaya.

Anakart'ta nasıl bir coilwhine olacak? Coilwhine zararlı bir şey değil, ayrıca internetten aldığınız ürünleri mazeret göstermeksizin 14 gün içinde iade hakkınız var.

Ben STRIX GTX 970'ten sonra STRIX RTX 3080 aldım 970'te vardı bu aldıgımdada var zamanla azalıyor.Senin için sorunsa tabi ki iade almaları lazımdı yakışmadı itopyaya.
Yakışmadı değil, adamlar utanmasalar gönderdikleri bozuk ürünleride iade etmicekler resmen.

Cw falan karıştırmadan memnun kalmadım diyerek itopyaya iade et yoksa cw var diyince servise falan yönlendiriyorlar 14 günlük iade süresi yanıyor.. Servisler cwyi sorundan saymadığı için sonuç çıkmıyor. İade ettiğinde yeni alacağın kartta da cw olma ihtimali yüksek. Bu cwden tam anlamıyla kurtulmak mümkün değil. Şu an Kullandığım Rog strix RTX 4090 kartımda da mevcut. Daha önce iki tane 4090 suprim iade ettim onlarda da cw vardı. En iyisi kulaklığı takıp devam etmek yoksa oyun açıp karttaki cwyi dinlemeye odaklandığın zaman insanı çıldırtacak seviyeye geliyor bu sorun.

Cw falan karıştırmadan memnun kalmadım diyerek itopyaya iade et yoksa cw var diyince servise falan yönlendiriyorlar 14 günlük iade süresi yanıyor.. Servisler cwyi sorundan saymadığı için sonuç çıkmıyor. İade ettiğinde yeni alacağın kartta da cw olma ihtimali yüksek. Bu cwden tam anlamıyla kurtulmak mümkün değil. Şu an Kullandığım Rog strix RTX 4090 kartımda da mevcut. Daha önce iki tane 4090 suprim iade ettim onlarda da cw vardı. En iyisi kulaklığı takıp devam etmek yoksa oyun açıp karttaki cwyi dinlemeye odaklandığın zaman insanı çıldırtacak seviyeye geliyor bu sorun.
Itopya hazır sistemde iade almıyor kutu felan açıldı diye bahane yaptilar servisle görüştüm onlarda 1.5 metre öteden 35 desibel olursa değişim diyor hem bu kadar para ver hemde böyle sorunla karşılaş verdiğim paraya yazık valla

Yüke girince falan sesi artıyor boşta sinek vızıltısı

Aynı sorun bende de var, ek olarak kasanın tek vida yuvası yamulmuş, kapağı oturmuyor, içindeki kartonu da kırık geldi. Uğraşmamak için değişim istemedim.

Eğer coil whine sadece ETS 2'de oluyorsa bu oyun ile alakalı. Oyundaki FPS'yi sınırlayın.

Geri
Yukarı