Gigabyte RTX 4070 vs ASUS RTX 4070

Bütçe
20000-30000

Umut_4108

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ekran kartımı değiştirmek istiyordum. Ekran kartları hakkında çok bilgim yok açıkçası. Fakat şöyle bir sorun olacak Gigabyte markasının 4070 modeli 23.000 civarlarindayken ASUS'un 4070 modeli 30.000 TL civarlarında yani Gigabyte almak mantıklı geliyor. Merak ettim fiyatlarının arasında bu kadar uçuk fark olmasını ya da hangisini almak doğru olur? Sebebini anlatarak aydınlatırsanız sevinirim

Arkadaşlar merhaba ekran kartımı değiştirmek istiyordum. Ekran kartları hakkında çok bilgim yok açıkçası. Fakat şöyle bir sorun olacak Gigabyte markasının 4070 modeli 23.000 civarlarindayken ASUS'un 4070 modeli 30.000 TL civarlarında yani Gigabyte almak mantıklı geliyor. Merak ettim fiyatlarının arasında bu kadar uçuk fark olmasını ya da hangisini almak doğru olur? Sebebini anlatarak aydınlatırsanız sevinirim
Galax, gigabyte, zotac gibi en ucuz fiyatlı olanları almak daha mantıklı asusla tek farkı soğutma ama aradaki fark 7K ya değmez saydığım markalardan birini alın geçin hocam

Arkadaşlar merhaba ekran kartımı değiştirmek istiyordum. Ekran kartları hakkında çok bilgim yok açıkçası. Fakat şöyle bir sorun olacak Gigabyte markasının 4070 modeli 23.000 civarlarindayken ASUS'un 4070 modeli 30.000 TL civarlarında yani Gigabyte almak mantıklı geliyor. Merak ettim fiyatlarının arasında bu kadar uçuk fark olmasını ya da hangisini almak doğru olur? Sebebini anlatarak aydınlatırsanız sevinirim.

ASUS'u anakart ve ekran kartı piyasasının Apple'i gibi düşün prestij ve stabilite sağladığı için pahalı olur fakat Gigabyte yarı yolda bırakmaz rahatlıkla alabilirsin.

4070 Super al. 4070'in devri geçti sıfır edeceği en fazla 20-21K'dır.

Hocam vallahi görünce şaşırdım oyun testlerinde 4070 daha pahalı olmasına rağmen 4070 Super'in 10 15 FPS'lik farkı ortadaymış. Hocam bir de 4070 Super'in 3 fanlı Gigabyte versiyonuda var arada 4000 TL fark var alınır diye düşündüm sizin düşünceniz nedir?

Hocam vallahi görünce şaşırdım oyun testlerinde 4070 daha pahalı olmasına rağmen 4070 Super'in 10 15 FPS'lik farkı ortadaymış. Hocam bir de 4070 Super'in 3 fanlı Gigabyte versiyonuda var arada 4000 TL fark var alınır diye düşündüm sizin düşünceniz nedir?

Gigabyte dediğin Windforce tenekesi, en kötü kartlardan biri. Galax al geç, fiyatı da gayet uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı