Gigabyte RTX 4090 Modelleri Gün Yüzüne Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Gigabyte-Aorus-RTX-3090-RTX-3080.png

NVIDIA’nın RTX 4000 serisi ekran kartlarını beklerken Gigabyte taraflı sızıntılar gelmeye devam ediyor. Avrasya Ekonomik Komisyonu’na (EEC) başvuru yapan şirket, neredeyse yarısı AORUS serisine ait olmak üzere 11 RTX 4090 modeli onayladı. Belgelere bakılırsa hava, AIO ve sıvı soğutma çözümleriyle birlikte üç Xtreme modeli piyasaya çıkacak. İlginç bir şekilde, şirket şimdiye kadar orta sınıf modeller […]

Devamı: Gigabyte RTX 4090 Modelleri Gün Yüzüne Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

3000 serisinde kullanılan soğutma tasarımı/bloklara devam anlaşılan... Bu durum biraz üzdü yenilik görsel olarak güzel olabilirdi. 🎭
Ben bu tasarımı seviyorum açıkçası ama dediğiniz gibi yenilik yapsalar hiç fena olmazdı. Nasıl olsa almaya gücüm yetmeyeceği için bana fark etmez 😂

Ben bu tasarımı seviyorum açıkçası ama dediğiniz gibi yenilik yapsalar hiç fena olmazdı. Nasıl olsa almaya gücüm yetmeyeceği için bana fark etmez 😂

GTX 1000 ile RTX 2000 lerin aynı olduğunu düşünürsek pek de şaşırmamak gerekir aslında zira asıl yenilik RTX 5000 serisinde olacak gibi duruyor. 🤷‍♀️

Hiç belli olmaz hocam. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. 🙏🏼

Yenilik isteyen arkadaşlar; PCB, alüminyum blok, fan ve LED'den oluşan bir tasarım nereye evrilebilir ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı