Gigabyte RTX2060 için termal ped önerisi

Erhan199

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta yazdığı gibi ben kartı alalı 1 sene oldu ben kartı 2.ci el almıştım kullanan kişi PUBG falan oynayan bir yayıncıymış ve 2 senede o kulland. I sıgara falan çok içmiş ve kart acayip sigara kokuyordu. Neyse ben kartı 1 senedir kullanıyorum sıcaklıkları olması gereken gibi değil Cooler Master'in en kaliteli termal macununu aldım ama bu karta kaç milimlik termal ped olur bilmiyorum. Söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, başlıkta yazdığı gibi ben kartı alalı 1 sene oldu ben kartı 2.ci el almıştım kullanan kişi PUBG falan oynayan bir yayıncıymış ve 2 senede o kulland. I sıgara falan çok içmiş ve kart acayip sigara kokuyordu. Neyse ben kartı 1 senedir kullanıyorum sıcaklıkları olması gereken gibi değil Cooler Master'in en kaliteli termal macununu aldım ama bu karta kaç milimlik termal ped olur bilmiyorum. Söylerseniz sevinirim.
Isılar ne durumda? Kasa marka modeli nedir?

Isılar nedir dostum o karttaki pedler daha uzun yıllarca dayanır.

Hocam şöyle termal macun en kalitelisinden almışken içini de açmışken pedleride değiştireyim diyorum bakımlarını tamamladıktan sonra ekran kartı voltaj ayarlarını yapıp sabah 9 akşam 5'e kadar Ethereum kazdırıcam o yüzden sordum.
Sıcaklıklar oyun oynarken 78 79 arası rahatsız etmedi beni ama hem 3 sene olduğu için hem de ining yapacağım için en iyilerinden bakım yapacağım.

Hocam şöyle termal macun en kalitelisinden almışken içini de açmışken pedleride değiştireyim diyorum bakımlarını tamamladıktan sonra ekran kartı voltaj ayarlarını yapıp sabah 9 akşam 5'e kadar Ethereum kazdırıcam o yüzden sordum.
Sıcaklıklar oyun oynarken 78 79 arası rahatsız etmedi beni ama hem 3 sene olduğu için hem de ining yapacağım için en iyilerinden bakım yapacağım.
2mm yeterli olur sanırım ama açtıktan sonra ölçerseniz daha iyi olur.

2 kalın değil mi bir yerde 0.5 diye gördüm.

Hocam net cevap verecek yok mu ya.

Kartın normal ısısı 77-81 derece stok fan ayarlarıyla ısıda bir şey yok. Ama eht kazacaksanız orijinali gibi bir pad kullanmalısınız.

Hocam diyorum ya bana kaç mm olacağı ve en kalitelisini önerirseniz alacağım en güzel şekilde bakımını yapıp en iyi macun ve pedi koyup OC ayarlarınıda yaparak en az derecede kartı yoracağım.
İmkan varsa Gigabyte müşteri hizmetlerini arayıp bilgi al derim en kesin orası olur.

Mantıklı peki en iyi termal ped markası nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı