Gigabyte RX 480 vs Sapphire RX 480

• Konuyu başlatan dost
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B
Gigabyte 3 yıl servis desteği var. Sapphire 2 yıl, üstüne Sapphire kullanan arkadaşlar fan sesinden şikayetçi, bu ikisi arasında bence gigabyte alınır. onun dışında Msi her ikisinden de daha iyidir. özellikle soğutma kalitesi açısından.

Sapphire RX serisiyle güzel iş çıkardı ben de RX470 8GB Nitro+ OC kullanıyorum fan sesi veya ısınma konusunda sıkıntı çekmedim şu ana kadar. RX480 daha güçlü bir kart tabi onu bilemem ama sıkıntı olacağını sanmam. Zaten normal çalışırken MSI gibi fanlarını durduruyor yük altında değilse.

AMD tarafından SAPPHIRE'den şaşma derim fakat diğer partnerlerde fena değil. Şahsi tavsiyem sapphire her zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıda Gigabyte yazdım ama internette birçok review gördüm. Hepsinde Gigabyte RX 480 full yükte 80 derece ve üzerini görüyor. Soğutma sistemi kötü, Tavsiyem MSİ modeli şu an için Twin Frozr soğutma çözümü çok başarılı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı