Gigabyte RX 570 fanı yalpalayarak dönüyor

Nqvelist

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kartın bir tane fanı yalpalayarak dönüyor ve yüksek devirlere çıkamıyor bende kart neden ısınıyor diye düşünmeye başlamıştım. Hatta termal macununu yenilemem gerektiğini düşündüm fakat inceleyince bu durumu fark ettim şükürler olsun ellememişim. Kartın garantisi 3 yıl diye biliyorum yanlışsam düzeltin, 2 senesinin dolmasına 2 gün kaldı'da o yüzden bu ayrıntıyı verdim, garanti sürecini ilk defa yaşayacağım ne yapmamı önerirsiniz? Herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gönderdim arkadaşlar umarım ellerinde yedek soğutma bloku yoktur'da değişim çıkar ne güzel olur.

Ürünü teslim almışlar, teknik servis müdürü onay vermiş buda demek oluyor'ki garanti kapsamında tamir görecek. Ürünün garantisi onlarda 10. ayda bitmiş görünüyordu, benim faturamda 12. ayın 14'ü olduğunu söyleyip öyle göndermiştim sorun çıkarmadılar şimdiye kadar.
Kartı bu gün teslim aldım, sorunlu olan fanı değiştirmişler, termal macunu yenileyip kartı bir güzel temizlemişler bir de biosu güncellemişler. Kartı bir çok şekilde test ettim yağ gibi olmuş ellerine sağlık. Gigabyte marka alırken içiniz rahat olsun arkadaşlar her şekilde memnunum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı