Gigabyte RX 5700 XT kaç TL eder?

Elandeer

Kilopat
Elimde bu karttan var. Bunu satıp 3070 Ti almak istiyorum.

Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC.

Madenciler bu kartı havada karada kapacaktır. Ben maden değil oyun oynayan bir insanım. RTX 3070 Ti ise 14000 TL civarı. 5700 XT'yi sattığımda RTX 3070 Ti parasını çıkarabilir miyim?

RTX 3070 Ti çok daha üstün bir kart bunu biliyorum. Ancak duyduğum kadarıyla maden performansı olarak 3070 Ti'dan daha iyi performans veriyormuş.

Not: Kendime değil bir arkadaşıma alınacak.

Kaç TL'ye bırakırsınız hocam? Fotoğraf ekleme şansınız var mı? Pek alma şansım yok gibi ama yine de bir bakmak istiyorum.

Kaç TL'ye bırakırsınız hocam? Fotoğraf ekleme şansınız var mı? Pek alma şansım yok gibi ama yine de bir abkmak istiyorum.
Hocam açıkçası artık piyasayı hiç bilmiyorum. Eğer 3070 Ti fiyatını çıkartacaksa satacaktım. Fotoğrafları ekleyebilirsem de iş çıkışı gece vakitleri ekleyebilirim. Kartın 1 sene daha garantisi var ve oyun amaçlı kullanıldı.

Maden performansı 3070 Ti için 35-40 arasında sanırım. 5700 XT içinse 45-50 arasında diye biliyorum.

@Elandeer Ortalama ederi 10-12 bin TL civarında diye biliyorum. Piyasada daha üst fiyatlara da görürsün fakat çoğu satılmayan kartlar. Maksimum 12 bin TL olacak şekilde fiyatlandırabilirsin. 10-12 bin TL arasında alıcı bulacağına inanıyorum.

Hocam açıkçası artık piyasayı hiç bilmiyorum. Eğer 3070 Ti fiyatını çıkartacaksa satacaktım. Fotoğrafları ekleyebilirsem de iş çıkışı gece vakitleri ekleyebilirim. Kartın 1 sene daha garantisi var ve oyun amaçlı kullanıldı.

Maden performansı 3070 Ti için 35-40 arasında sanırım. 5700 XT içinse 45-50 arasında diye biliyorum.
Ben pek maden işleriyle uğraşmam hocam. Kart en fazla kaç dereceyi gördü peki? Yakında PC alacağım fakat istediğim ekran kartı 5500 XT şu anda QP'de 3000 lira ve stokta yok. Açıkçası 2. el alasım hiç de gelmiyor.

@Elandeer Ortalama ederi 10-12 bin TL civarında diye biliyorum. Piyasada daha üst fiyatlara da görürsün fakat çoğu satılmayan kartlar. Maksimum 12 bin TL olacak şekilde fiyatlandırabilirsin. 10-12 bin TL arasında alıcı bulacağına inanıyorum.
Anladım hocam teşekkürler.
Ben pek maden işleriyle uğraşmam hocam. Kart en fazla kaç dereceyi gördü peki? Yakında PC alacağım fakat istediğim ekran kartı 5500 XT şu anda QP'de 3000 lira ve stokta yok. Açıkçası 2. el alasım hiç de gelmiyor.
Kart 75 dereceyi hiç geçmedi. QP'de 3000 olduğuna bakma stoğa gelirse fiyatı revize ederler.

5700 XT'yi 2800'e almıştım zamanında. 3080'i de 8500 TL'ye. Ne hale geldi piyasa. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı