RX 5700 XT kaç TL eder?

Mining işi bittiği için kartlar ucuzladı zaten. Mining için kimse bu karta bu kadar para vermez artık. 2.5K civarına hemen satılır diye düşünüyorum. 3K'ya koy satılmazsa düşürürsün.
Bakalım artık 4000 civarı yada biraz aşağısından ilan vericem büyük ihtimalle. Şahsen daha alternatif düşünmedim ama büyük ihtimalle yine AMD bu sefer 7000 serisinden olacak. Artık ne kadar ederse bir şekilde satıcam.

Arkadaşlar RX 5700XT; 2070 Super ayarında bir kart RTX 2060 Super rakibi olacak bir kart değil. Ayrıca 225W güç tüketimine sahip değil. Her modelde farklı güç tüketimine sahip bazı modeller 180W bazı modeller de 195W, bazı modeller de ise 225W güç tüketimi yapıyor. Ufak bir ayarla 140-150W performans kaybı olmadan indirebiliyorsun enteresan bir kart :)

Arkadaşlar RX 5700XT; 2070 Super ayarında bir kart RTX 2060 Super rakibi olacak bir kart değil. Ayrıca 225W güç tüketimine sahip değil. Her modelde farklı güç tüketimine sahip bazı modeller 180W bazı modeller de 195W, bazı modeller de ise 225W güç tüketimi yapıyor. Ufak bir ayarla 140-150W performans kaybı olmadan indirebiliyorsun enteresan bir kart :)
Aynen öyle. Eski olması dışında hiçbir sorunu yok zaten memnunum. Sadece Güncelleme amaçlı almayı düşünüyorum ondan açtım konuyu.

Geri
Yukarı