Gigabyte RX 6600 Eagle 8 GB alınır mı?

Bütçe
8600
Eki Görüntüle 2170216

biliyorum evet ama ben almayacağım birinden isteyeceğim için mecbur sıfır istemek zorundayım.

Mecbursan al ama o fiyata ikinci elden rx 7600 çözebilirsin.

Ben geçen powercolor fighter rx 6600 aldım misal 2. elden 3500 tl'ye. Sıfır için değmez bence o fiyatlar. O kart sıcaklık problemi yaşamıyor zaten seri olarak 60 dereceyi geçtiğine rastlamadım furmarkta 70'te takılıyor.

O teknolojiye RTX değil, Ray Tracing yani ışın izleme deniyor. Basit ışın izlemeleri rahat kaldırıyor ancak AAA oyunlardaki Ray Tracing güçlü olduğu için çok kötü kasıyor.

Aynı şay Ray Tracing ile RTX. Evet basit yansımalarda basit RTX'lerde sıkıntı yok ama dediğiniz gibi cyberprunkda yamuluyor ya da Dying Light 2.

Ben bir yazılım sorunu göremedim WattMan hatalarından falan bahsediyosanız ben sorun yaşamadım.

Peki ya yazılım sorunları falan vardı. Onlar düzeldi mi ? En son ne oldu
Bildiğim kadar geçen senelerde adrenalin 0'dan yazıldı. Ondan beridir sorun gözükmüyor. Ben de sorun yaşamadım bazen güncellemerle bir şeyler yamulabiliyor o kadar o da en son eylülde tarayıcıda kısa bir donma sorunuydu o da çözüleli çok oldu. Geçen ekran kartını adrenalin üzerinden güncelledim windows komple bozuldu o da araştırdığımda NVIDIA ve AMD'de olan bir sorundu. O kadar.

Bildiğim kadar geçen senelerde adrenalin 0'dan yazıldı. Ondan beridir sorun gözükmüyor. Ben de sorun yaşamadım bazen güncellemerle bir şeyler yamulabiliyor o kadar o da en son eylülde tarayıcıda kısa bir donma sorunuydu o da çözüleli çok oldu. Geçen ekran kartını adrenalin üzerinden güncelledim windows komple bozuldu o da araştırdığımda NVIDIA ve AMD'de olan bir sorundu. O kadar.
Teşekkür ederim. Büyük ihtimalle 8600 tl ye rx 6650xt alacağım.

Ben bir yazılım sorunu göremedim WattMan hatalarından falan bahsediyosanız ben sorun yaşamadım.
İnşallah bende yaşamam

Teşekkür ederim. Büyük ihtimalle 8600 TL'ye RX 6650XT alacağım.

İnşallah bende yaşamam.

RTX kullanmayı düşünüyosan AMD almanı önermem kanka yani AMD saf güçte fiyat performans ama RTX açınca kart yamuluyor. Aynı şekilde renderda da RTX kartlar çok daha iyi tasarım render falan filan tabii AMD kötü sayılmaz bu renderlarda falan ama dediğim gibi RTX açınca yamuluyor bunu göz önünde bulundur.

RTX kullanmayı düşünüyosan AMD almanı önermem kanka yani AMD saf güçte fiyat performans ama RTX açınca kart yamuluyor. Aynı şekilde renderda da RTX kartlar çok daha iyi tasarım render falan filan tabii AMD kötü sayılmaz bu renderlarda falan ama dediğim gibi RTX açınca yamuluyor bunu göz önünde bulundur.

Bu paraya anca RTX 3050 alır. Onda da RT falan açamazs, kart yamulur zaten.

Geri
Yukarı