Gigabyte RX5700 alınır mı?

F3NZA

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem topladım ekran kartı konusunda biraz kararsız kaldım başlıktaki ekran kartını almaya karar verdim işlemcim R5 3600 monitörüm 1080P oyunlarda darboğaz yapar mı bir de kart iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Gaming OC modeli bütçem 3500-4000 civarı.
R5 3600.
B450M S2H.
XPG CL16 2x8 3000 MHz.
XPG 1 TB SSD.
P300 1TB HDD.
650W+80PSU.
Arctic Freezer 34e-spor sogutucu.
Gigabyte'ın Gaming modeli hakkında şikayrt duymadım. MSI Gaming X de iyi. Ben TUF X3 RX 5700 kullanıyorum sorunlu bir seri. Mutlaka yabancı kaynaklarda araştırma yapın hocam, benim gibi olmayın.

Gigabyte'ın Gaming modeli hakkında şikayrt duymadım. MSI Gaming X'de iyi. Ben TUF X3 RX 5700 kullanıyorum sorunlu bir seri. Mutlaka yabancı kaynaklarda araştırma yapın hocam, benim gibi olmayın.

Baya araştırmalarım sonucunda herhangi gibi karttan şikayeti olan ile karşılaşmadım genellikle XT serisi hakkında zaten şikayetler hep bu zamana kadar NVIDIA kullandım ilk defa AMD ekran kartı kullanacağım watmann sorunu alır mıyım tek korkum bu şu anlık.

Baya araştırmalarım sonucunda herhangi gibi karttan şikayeti olan ile karşılaşmadım genellikle XT serisi hakkında zaten şikayetler hep bu zamana kadar NVIDIA kullandım ilk defa AMD ekran kartı kullanacağım watmann sorunu alır mıyım tek korkum bu şu anlık.
Hocam merhaba. Gece uyumadan önce yazdığım için detaylı bilgi veremedim. Benim RX 5700'ümde aldığımdan beri herhangi bir Wattman hatası olmadı.

3600 liraya birazcık indirim kovalayarak rahatlıkla 5700xt alabilirsiniz (ben kovalamadan 3711 liraya aldım). Ben de yeni topladım ve gigabyte tercih ettim, yerli/yabancı kaynaklar onlarca test izledim ve görünüşe göre soğutma konusunda sıkıntı yaşamayacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı