Gigabyte sidekick çalışmıyor

Rundstedt

Kilopat
Daha fazla  
Gigabyte M27Q monitör kullanıyorum. Monitörün arkasındaki joystickten mod ayarları yapabiliyordum. Format attıktan sonra menü geçişi olmasına rağmen değiştiğim modun bir etkisi olmuyor.

Daha önce osdsidekick yazılımı yoktu ama yine de yapıyordum. Şimdi yazılımı yükledim fakat USB bağlantısını kontrol et şeklinde uyarı veriyor. Burada bahsedildiği gibi de yaptım ama bu yazılımı da açamadım.

Sonuç olarak formattan sonra mod geçişi / osdsidekick çalışmıyor.

Gigabyte M27Q monitör kullanıyorum. Monitörün arkasındaki joystickten mod ayarları yapabiliyordum. Format attıktan sonra menü geçişi olmasına rağmen değiştiğim modun bir etkisi olmuyor.

Daha önce osdsidekick yazılımı yoktu ama yine de yapıyordum. Şimdi yazılımı yükledim fakat USB bağlantısını kontrol et şeklinde uyarı veriyor. Burada bahsedildiği gibi de yaptım ama bu yazılımı da açamadım.

Sonuç olarak formattan sonra mod geçişi / osdsidekick çalışmıyor.
Aynı monitörle aynı sorunu yaşıyorum inş birisi yardım eder.

Monitör üzerinde değişiklik yapabilmek için yazılıma ihtiyacınız yok. Formatla da alakası olamaz çünkü monitör firmwareiyle alakalı bir durum bu tamamen. Windows üzerinden HDR'ı kapatıp tekrar dener misiniz?

Aynı monitörle aynı sorunu yaşıyorum inş birisi yardım eder.

Monitör üzerinde değişiklik yapabilmek için yazılıma ihtiyacınız yok. Formatla da alakası olamaz çünkü monitör firmwareiyle alakalı bir durum bu tamamen. Windows üzerinden HDR'ı kapatıp tekrar dener misiniz?

Evet, HDR'ı kapatınca düzeldi gerçekten. O kadar arama yapmama rağmen bulamamıştım teşekkür ederim. Yazılımı da meraktan kurmuştum ama çalıştıramadım. Gerek de kalmadı sanırsam. İyi günler...

Aynı sorunu bende yaşıyorum şimdi HDR kapalı zaten sorun ne olabilir?
Çözüldü: Kutu içerisinde gelen USB kabloyu takınça çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı