Gigabyte Winderforce GTX 1060 Nasıldır?

Ata Karakaş

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni bir sistem topladım. Ekran kartı gigabyte GTX 1060 g1 modeli yerine winderforce modeli gelmiş. Aralarındaki fark nedir? Bana sorun yaşatır mı? Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

G1 fabrikadan saat hızı arttırılmış olandır. Winforce ise saf GPU'dur istersen Afterburner ile birkaç ufak ayarla G1 hızına çıkarırsın. Bunun haricinde G1 overclock potansiyeli olsun soğutması olsun tabiki daha iyidir. G1'den de iyi Xtreme gaming var tabi.

G1 fabrikadan saat hızı arttırılmış olandır. Winforce ise saf GPU'dur istersen Afterburner ile birkaç ufak ayarla G1 hızına çıkarırsın. Bunun haricinde G1 overclock potansiyeli olsun soğutması olsun tabiki daha iyidir. G1'den de iyi Xtreme gaming var tabi.
Winderforce kötü bir modelmi peki sizce?

Problem yaşayacağını sanmıyorum fakat g1 fabrikadan overclock ile çıkıyor windforce ile ise afterburner kullanıp yapabilirsin dikkat etmen gerek
Evet dün gördüm. Kolay overclock yapılabilir ama kendi kafama göre yüksek yerlere çıkarttığımda sorun olabilir galiba. Sizin fikriniz nedir? İnternet yok diye sadece pes16 oynadım herhangi bir hata ve problem olmadı kart dereceside 50 dereceden fazla görmedim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı