Gigabyte Windforce 83 dereceye çıkıyor

Kertenkele.2001

Decapat
Daha fazla  
Karti daha yeni aldim ve oyunlarda 83 dereceye kadar cikiyor. Aldigim kartin modelinde diger kullanicilarda da 83 cikiyor. 4 tane fan ufluyor ama yine sogumuyor ama 83 dereceyi asla gecmiyor. Kartin maksimum sicaklik degeri 87 derece.

O model için 83 derece normal sayılabilir fakat isterseniz kasanın yan kapağını açık şekilde kullanarak bir kaç derece daha aşağıya çekebilirsiniz sıcaklığı, bu şekilde kasa içerisi biraz daha hızlı tozlanır ama onu da göz önünde bulundurun.
Undervolt işlemi de uygulayabilirsiniz ekran kartına.

Mesh kasa degil.
Ön tarafın cam olması da etki eder sıcaklığa, dediğim gibi bu işlemlerden birini uygulayabilirsiniz.
İsterseniz kasanın yan kapağını açık şekilde kullanarak bir kaç derece daha aşağıya çekebilirsiniz sıcaklığı, bu şekilde kasa içerisi biraz daha hızlı tozlanır ama onu da göz önünde bulundurun.

O model için 83 derece normal sayılabilir fakat isterseniz kasanın yan kapağını açık şekilde kullanarak bir kaç derece daha aşağıya çekebilirsiniz sıcaklığı, bu şekilde kasa içerisi biraz daha hızlı tozlanır ama onu da göz önünde bulundurun.
Bu modeli alan herkeste ekran karti 83 derece ben bu karti Volkan abinin saglamis oldugu indirimden aldim ona yazdi 83 derece korkulacak bir sicaklik degil dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı