Gigabyte yerine G24-F2 yerine G24 alınır mı?

Maalesef hoparlör ve pivot desteği yok. Sağa sola yukarı aşağıya desteği var fakat pivot yok. Giriş segment bir ürün olduğu için her özellik bulunmuyor.

Teşekkürler an itibarıyla stok geldiği için G24-F2 modelini aldım bu model hakkında ne düşünüyorsunuz kullanan herkes memnun gibi 3400TL gibi bir fiyatla geliyor bu fiyat bandında herkes çok övüyor.

Teşekkürler an itibarıyla stok geldiği için G24-F2 modelini aldım bu model hakkında ne düşünüyorsunuz kullanan herkes memnun gibi 3400TL gibi bir fiyatla geliyor bu fiyat bandında herkes çok övüyor.

10 kişiden 8'i memnun ikisi ölü pikselden şikayetçi. Nedense 2-3 gündür ölü piksel denk geldi diye bazı forumlarda okur oldum.
Bunun harici F/P ürün.

10 kişiden 8'i memnun ikisi ölü pikselden şikayetçi. Nedense 2-3 gündür ölü piksel denk geldi diye bazı forumlarda okur oldum.
Bunun harici F/P ürün.

Teşekkür ederim evet genel olarak çoğu memnun olduğundan ben de bunu tercih etmek istedim. İnşallah problem olmaz webde stok yoktu acaba iade edilen ürünleri mi koydular içime korku düştü şimdi :D

Bunun harici F/P ürün.

1 ms MPRT yazıyor fakat GtG değeri yazmıyor kafaya takacak bir durum değildir herhalde değil mi?

Son düzenleme:
1 ms MPRT yazıyor fakat GtG değeri yazmıyor kafaya takacak bir durum değildir herhalde değil mi?

Hayır değil. Oyun oynarken böyle şeylere kafan takılmıyor emin ol. Gördüğün görüntünün akıcılığı ve tazeliği önemli. Şu pazar taktiği olan GtG falan oyunlarına gelmeyin. Panelin tepkime süresi belli zaten.

Bende Gigabyte G24F2 ile Acer Nitro XV242Y arasinda kaldim sizce hangisini almaliyim fiyattan bagimsiz olarak

Bende Gigabyte G24F2 ile Acer Nitro XV242y arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım fiyattan bagimsiz olarak.

Acer modelle ilgili bir bilgim yok şu an Gigabyte'dan memnunum yani önceki TN panel eski monitörden geçince öncekinin rengi falan daha iyi geliyor gözler alışık olduğundan ama :D tabii parlaklık vs. birçok şey daha iyi aslında birkaç da ayar yapınca tamamdır. Ben memnunum şu an ama söylemeliyim ki fazla monitör yok bildiğim karşılaştıracağım :D

Geri
Yukarı