Gigabyte Z170-D3H güncel BIOS dosyası nasıl bulunur?

Whitess.

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Anakartım Gigabyte Z170-D3H, BIOS son sürümümü bilmiyorum ama 'sistem bilgisi' bölümünü ekran görüntüsü olarak yükleyeceğim. BIOS nasıl güncelleyebilirim ve bana uygun son sürümü atabilir misiniz?

Anakart Model.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler ancak bir sorum daha olacak, direkt olarak son sürümü indirip kurabiliyor muyum? Yanlış hatırlamıyorsam tanıdığım birisi bana 'bazı sürümlerin son güncellemeyi alabilmesi için başka bir sürümün hali hazırda yüklü olması' gerektiğinden bahsetmişti, doğru mudur bilmiyorum?
ve birde kurulumu içi boş flash bellek ile mi yapmam gerekiyor?

Teşekkürler ancak bir sorum daha olacak, direkt olarak son sürümü indirip kurabiliyor muyum? Yanlış hatırlamıyorsam tanıdığım birisi bana 'bazı sürümlerin son güncellemeyi alabilmesi için başka bir sürümün hali hazırda yüklü olması' gerektiğinden bahsetmişti, doğru mudur bilmiyorum?
ve birde kurulumu içi boş flash bellek ile mi yapmam gerekiyor?
Hayatımda bu zamana kadar bios güncellemesi yaparken hiç ara güncelleme yapmam gerekmedi. Her zaman tek seferde en son sürüme güncelledim, hiçbir sorun yaşamadım.

Tekrardan teşekkürler. Son soruma da cevap verebilirseniz çok sevinirim.
flashın boş olması şart değil ama ben şahsen hiçbir zaman risk almam, biçimlendirip yaparım. Hem zip hem de zip'ten çıkartılmış halini atın flasha hangisini göreceği belli olmuyor.

Geri
Yukarı