Gigabyte Z170 Gaming k3 Crossfire yapmak

Kardeşim RX 480 1440p(2K) için yeterli. CFX yapacaksan 2K çok yüksek FPS için yada 4K yeterli FPS için yap. CFX RX 480 1080p için söz konusu bile olmamalı, tabi ki dileyen yapar ama israf.

Bilgi için teşekkürler. Gtx 1070 ve 2 x rx480 arasında kalmıştım. O zaman kullandığım monitöre göre tek kart yani rx 480 beni memnun eder.

Z170 serisi anakarta da boşuna para verme oyun bilgisayarı için. Mümkünse işlemcini OC edilmeyen modellerden seç. İ5 6402P, İ5 6500 veya İ5 6600'dan herhangi birini seçmei öneririm bilgisayarın için. Fazla harcamadan kaçınmış olursun.

Z170 serisi anakarta da boşuna para verme oyun bilgisayarı için. Mümkünse işlemcini OC edilmeyen modellerden seç. İ5 6402P, İ5 6500 veya İ5 6600'dan herhangi birini seçmei öneririm bilgisayarın için. Fazla harcamadan kaçınmış olursun.

Bilgisayarı 1 ay önce topladım. Ekran kartı eksik sadece. Ekran kartı için de rx480 i bekleyeceğim. Cevap için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı