Gigabyte Z170X-7 Almaya değer mi ?

brkNTC

Hectopat
Daha fazla  
Yeni skylake sistem almayı düşünüyorum fakat anakart konusunda kararsız kaldım. Gigabyte z170x-7 de karar kıldım. Almaya değer mi ya da bu daha iyi bunu al dediğiniz anakart var mıdır ?

Gigabyte seviyorsaniz Gigabyte alin. Fakat msi daha iyidir gerek military class gerek de click bios 5 ile alinacak bir anakarttir. Iki urun de iyidir hangisini istiyorsaniz onu alin fakat ben olsam m7 alirim.

Gigabyte anakartların babasıdır. En iyi anakart markası bana kalırsa. Malzemesi Msi m7'den sağlam. Military class dediğine bakma. Gigabyte yıllardır en iyisini üretiyor. M7 almayı bende düşünüyordum ama almadığıma memnunum şuan. Msi alma.
ASUS ROG MAXIMUS VIII HERO veya Gigabyte Z170X gaming 7 al. İkisi de mükemmel anakartlar.

Gigabyte, gayet iyi bir anakart markasıdır. LGA 775 döneminde mükemmel anakartlar yapmışlardı. Bu günlerde de güzel anakart yaptıklarını düşünüyorum.

Gigabyte anakartların babasıdır. En iyi anakart markası bana kalırsa. Malzemesi Msi m7'den sağlam. Military class dediğine bakma. Gigabyte yıllardır en iyisini üretiyor. M7 almayı bende düşünüyordum ama almadığıma memnunum şuan. Msi alma.
ASUS ROG MAXIMUS VIII HERO veya Gigabyte Z170X gaming 7 al. İkisi de mükemmel anakartlar.
Biraz fanboyluk gördüm sanki...

Yeni skylake sistem almayı düşünüyorum fakat anakart konusunda kararsız kaldım. Gigabyte z170x-7 de karar kıldım. Almaya değer mi ya da bu daha iyi bunu al dediğiniz anakart var mıdır ?
Ekran kartınız nedir? Ona göre uyumlu bir anakart'da önerebiliriz istersen.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı