GigaFiber destekli 3-4 bin TL modem tavsiyesi

Anylaki

Decapat
Daha fazla  
Bugün TurkNet GigaFiber bağlandı. Kendileri GigaFiber destekli bir modem veriyorlar fakat verdikleri modemde sadece 2 tane kablolu bağlantı yapılabiliyor. Bana en az 3 tane kablolu bağlantı yapabileceğim modem lazım. Bütçe 3-4K civarı diyebilirim. Wi-Fi 6 destekli olursa tabii ki daha güzel olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kendi modemini kullanamıyorsun sadece onların verdiğini kullanabiliyorsun. MAC adresi tanımlı olmadığı için banlanıyor modem 1 2 gün sonra. Arayınca da kaydedivermiyorlar. TT'de de böyle. Gigabit router al onu bağlayarak kullan.

Kendi modemini kullanamıyorsun sadece onların verdiğini kullanabiliyorsun. MAC adresi tanımlı olmadığı için banlanıyor modem 1 2 gün sonra. Arayınca da kaydedivermiyorlar. TT'de de böyle. Gigabit router al onu bağlayarak kullan.
Gerçekten öyleyse çok saçma sanmıyorum öyle bir şey olduğunu

Gerçekten öyleyse çok saçma sanmıyorum öyle bir şey olduğunu
Ağ kullanımınızı tam ölçemiyorlar. Kendi güdümlerindeki modemleri kullanıyorlar bunun için. O yüzden izin vermiyorlar. 2 tane fiberim var birini modem yerine direk gelen fiberoptik kabloyu bilgisayarıma takacağım ancak bu Mac adresi kısıtlamasından dolayı mümkün değil. İlla verdikleri modeme mecbursun. Şirket aboneliği olarak alırsan belki izin verebilirler ama onlar da aşırı pahalı.

Hayır kendi modemini alıp kullanabilirsin bu Superonline gibi değil sadece kullanıcı adı ve şifreni öğrenmen yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı